ye-logo.v1.2
9 Липня, 2020

Оздоровлення дітей на карантині: чи працюватимуть хмельницькі літні табори

Суспільство 688
Карантин вчергове вніс корективи
Карантин вчергове вніс корективи. Фото: ілюстративне з архіву редакції

Як оздоровлюватимуть юних хмельничан влітку 2020.

У міській раді розглядають кілька варіантів оздоровлення дітей цього літа. Як повідомив міський голова Олександр Симчишин під час брифінгу сьогодні, 3 червня, попри карантин, було прийнято рішення про запуск літніх таборів в обласному центрі.

За його словами, запрацюють спортивні табори при дитячо-юнацьких спортивних школах для їх учнів. Діятимуть пришкільні оздоровчі табори. Прийматиме, ймовірно, цього літа і позаміський дитячий табір оздоровлення та відпочинку «Чайка» у село Головчинці Летичівського району.

«Табір «Чайка» сьогодні комісія міської ради інспектує, по суті, востаннє перед відкриттям. Він був готовий ще на перше червня, але тепер частину робіт ще доробили. Ми чекаємо, які будуть вимоги до оздоровлення. Це і кварцування обов’язково, безконтактні термометри і так далі. Якщо з 22 червня буде дозволено запускати оздоровчу кампанію, то ми будемо в числі тих, хто на це піде», - пояснює Олександр Сергійович.

Крім того, як додає міський голова, було направлено лист в ОДА, щоб рекреаційний центр «Берег надії» виключили з переліку об’єктів, які передбачені для обсервації. «Жодна людина на обсервації там не була. Він заброньований фактично вже четвертий місяць. Ми хочемо його використовувати за основним цільовим призначенням, принаймні, на час літа», - додає міський очільник.

У рекреаційному центрі зробили ремонт. Тепер у «Березі надії» можуть прийняти 85-90 дітей, а раніше місць було максимум на 36 осіб. Тут будуть оздоровлюватися діти учасників російсько-української війни, загиблих бійців, пільгові категорії дітей.

До теми: Відновлення роботи дитсадків: вихованців із температурою відправляють додому.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую