ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

В різних частинах Хмельниччини посилили та пом’якшили карантинні обмеження

Суспільство 3651
На Хмельниччині діє заборона на роботу розважальних закладів і закладів громадського харчування з 23 години до 7-ї ранку
На Хмельниччині діє заборона на роботу розважальних закладів і закладів громадського харчування з 23 години до 7-ї ранку. Фото: ілюстративне pixabay.com

Наприклад, карантин посилили у Кам’янці-Подільському.

Вчора, 13 липня, члени обласної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій вирішили, в яких частинах Хмельниччини варто посилити або пом’якшити карантинні заходи. Цього разу зміни торкнулися міста Кам’янця-Подільського та Летичівського району.

Як зазначив на брифінгу перший заступник голови Хмельницької облдержадміністрації Роман Примуш, загалом в області епідеміологічна ситуація продовжує відповідати показникам для послаблення карантину. Однак, нині несприятливою є ситуація у Кам’янці-Подільському й Старокостянтинові, а також — Дунаєвецькому районі.

Згідно з останнім протоколом комісії з ТЕБ і НС, з документа виключили Летичівський район як територію, на якій потрібно запроваджувати додаткові карантинні обмеження. Зокрема, проведення будь-яких масових заходів.

А ось у Кам’янці-Подільському запровадили посилення карантину. Зокрема, там заборонили проведення будь-яких масових заходів, зокрема релігійних і культурних, роботу хостелів, відвідування дитсадків, роботу закладів фізичної культури, спортивних залів та фітнес-клубів.

Аналогічні заборони залишаються в силі у місті Старокостянтинові та Дунаєвецькому районі. Проте, на відміну від Кам’янця-Подільського, у них заборонено роботу закладів громадського харчування. Виключенням їх літні тераси.

Нині робота громадського транспорту в середині міст заборонена у Кам’янці-Подільському, Старокостянтинові та Дунаївцях. А у Нетішині, Кам’янці-Подільському, Старокостянтинові та Дунаївцях автобуси, які здійснюють внутрішньообласні, міжобласні та міжнародні перевезення, повинні висаджувати пасажирів виключно на автомобільних станціях.

Крім того, на всій території Хмельницької області діє заборона на роботу розважальних закладів і закладів громадського харчування з 23 години до 7-ї ранку.

Читайте також: На Хмельниччині припинили роботу кількох нічних закладів — Роман Примуш

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую