ye-logo.v1.2
4 Серпня, 2020

У Віньковецькому районі за нескошений борщівник наклали штраф

Суспільство 1524
За невжиття заходів боротьби із борщівником оштрафували особу
За невжиття заходів боротьби із борщівником оштрафували особу. Фото: Державна екологічна інспекція у Хмельницькій області

Небезпечну рослину все ж доведеться знищити.

Державна екологічна інспекція області під час перевірки виявила невжиття заходів з боротьби із бур’янами. Як повідомляє Держекоінспекція на сторінці у фейсбуці, у Віньковецькому районі не вирізали борщівник.

«Під час проведення перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства Пилипо-Олександрівської сільської ради Віньковецького району виявлено невжиття заходів щодо боротьби з бур’янами, а саме – розповсюдження борщівника Сосновського на великій площі. Винну особу притягнуто до адміністративної відповідальності за статтею 52 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Псування і забруднення сільськогосподарських та інших земель» у вигляді накладення штрафу на суму 850 гривень», - йдеться у повідомлені.

Крім того, інспекція винесла припис на усунення виявлених порушень вимог природоохоронного законодавства, який буде проконтрольовано у встановлені терміни.

Читайте також: Як у Хмельницькому борються з борщівником

 

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую