ye-logo.v1.2

В окремих частинах Хмельниччини запровадили зміни до карантинних обмежень

Суспільство 10073
Посилення деяких карантинних заходів стосується Летичівського, Красилівського та Старокостянтинівського районів, а також міст Шепетівка й Старокостянтинів
Посилення деяких карантинних заходів стосується Летичівського, Красилівського та Старокостянтинівського районів, а також міст Шепетівка й Старокостянтинів. Фото: adm-km.gov.ua

Причиною стала несприятлива епідеміологічна ситуація.

Вчора, 24 липня, обласна комісія з техногенно-екологічної безпеки запровадила додаткові карантинні заходи в окремих районах і населених пунктах краю. Зокрема, посилення карантинну цього разу торкнулося Шепетівки. Крім неї, карантинні заходи продовжують діяти й в інших частинах Хмельниччини, де представники обласної комісії з ТЕБ і НС зафіксували погіршення епідеміологічної ситуації.

Згідно з протоколом комісії з ТЕБ і НС від 24 липня, наразі погіршення епідеміологічної ситуації зафіксоване на території Летичівського, Красилівського та Старокостянтинівського районів, а також у містах Шепетівка й Старокостянтинів. Для кожного з них були запровадженні різні карантинні обмеження. Проте в усіх заборонено роботу хостелів.

Проведення будь-яких масових заходів члени комісії з ТЕБ і НС вирішили заборонити у Шепетівці, Старокостянтинові та Летичівському районі. В останньому також наклали заборону на роботу дошкільних навчальних закладів і закладів культурної та спортивної галузей, зокрема спортзалів і фітнес-центрів.

До теми: Уряд продовжив карантин. Але він буде дещо іншим

У Нетішині, Шепетівці, Красилові, Старокостянтинові та Летичеві посадку й висадку пасажирів дозволено проводити виключно на території місцевих автовокзалів. Це стосується автобусів, які здійснюють приміські, внутрішньообласні, міжобласні та міжнародні пасажирські перевезення.

Крім того, можна констатувати пом’якшення карантинних заходів у Дунаївцях, які зникли з нового протоколу обласної комісії з ТЕБ і НС.

Читайте також: Відновлення навчання на Хмельниччині: чи буде запроваджено дистанційну форму

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую