ye-logo.v1.2

Теофіпольський суд оштрафував підприємця за клієнта без захисної маски

Суспільство 2147
Власника магазину оштрафували на 17 тисяч гривень
Власника магазину оштрафували на 17 тисяч гривень. Фото: ілюстративне pixabay.com

Обслуживши такого покупця, магазин допустив порушення карантину.

Нещодавно Теофіпольський районний суд оштрафував власника магазину, який працює у селищі міського типу Базалія. Причиною притягнення підприємця до адміністративної відповідальності стало обслуговування у його закладі клієнта, які перебував без захисної маски. Про це свідчить судова постанова, прийнята 23 липня.

Згідно з її тестом, 25 червня близько 22-ї години у Базалії Теофіпольського району правоохоронці зафіксували порушення постанови Кабміну щодо протидії COVID-19. У місцевому магазині-кафетерії «Олександр» продали пиво покупцю, який перебував у закладі без вдягненої захисної маски чи респіратора. Тому на власника магазину поліцейські склали протокол за статтею 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення правил щодо карантину людей).

Під час судового засідання підприємець частково визнав свою провину та розкаявся. Він розповів, що завжди пояснював продавцям, що вони мають продавати товари лише людям з вдягненими захисними масками. Також він казав «проблемному» покупцеві, щоб він одягнув маску. Проте той поводив себе агресивно. Чому чоловіку за таких умов продали пиво, власник магазину не знає. Але він пообіцяв реальніше ставитися до дотримання карантинних заходів.

Зрештою Теофіпольський районний суд визнав власника магазину винним у вчиненні адміністративного правопорушення й постановив накласти на нього 17 тисяч гривень штрафу. Також чоловік має сплатити 420 гривень і 40 копійок судового збору.

Наразі ця постанова не набула остаточної сили й може бути оскаржена в апеляційному суді впродовж десяти днів з дати її винесення.

Читайте також: Пив пиво на зупинці без захисної маски: суд постановив арештувати чоловіка

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую