ye-logo.v1.2

Продавчині з Кам’янця-Подільського за порушення карантину призначили максимальний штраф

Суспільство 3503
Суд наклав на продавчиню 34 тисячі гривень штрафу
Суд наклав на продавчиню 34 тисячі гривень штрафу. Фото: ілюстративне pixabay.com

Жінка просила суду зробити їй усне зауваження через малозначність її дій.

Днями Кам’янець-Подільський міськрайонний суд визнав працівницю місцевого магазину в порушенні правил карантинну. На жінку наклали максимальний штраф, який передбачений за це адміністративне правопорушення. Про це свідчить постанова міськрайонного суду, винесена 28 липня.

Згідно з текстом судової постанови, до адміністративної відповідальності притягнули продавчиню місцевого магазину «Айсберг-4», яка працює там без офіційного оформлення найманого працівника.

«Близько дев’ятої ранку 15 липня обвинувачена перебувала у магазині без вдягненої захисної маски або респіратора. Крім того, вона допустила перебування у закладі відвідувача, який теж не вдягнув засобів індивідуального захисту. Своїми діями жінка порушила постанову Кабміну щодо протидії COVID-19», — йдеться у постанові з посиланням на адмінпротокол поліції.

За це правоохоронці склали на продавчиню протокол за статтею 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення правил щодо карантину людей). Як доказ вони надали органу правосуддя диск з відеозаписом, який підтверджує факт правопорушення.

Під час судового засідання обвинувачена не визнала своєї провини, але не заперечувала деяких обставин події. Вона пояснила, що не зобов'язана вдягати маску, коли покупець перебуває у приміщенні магазину й між ними зберігається безпечна відстань. Продавчиня стверджує, що одягає маску, коли безпосередньо обслуговує покупців. За таких обставин вона попросила суд закрити справу та зробити їй усне зауваження через малозначність її дій.

Проте орган правосуддя не переконали пояснення обвинуваченої. Кам’янець-Подільський міськрайонний суд визнав її провину й призначив максимальний штраф за порушення карантину (для громадян, адже для посадових осіб сума значно вищаавт.), який складає 34 тисячі гривень. Також жінка має сплатити 420 гривень і 40 копійок судового збору.

Однак ця постанова не набула остаточної законної чинності й продавчиня може оскаржити її в апеляційному суді впродовж десяти днів з дати її винесення.

Читайте також: Пив пиво на зупинці без захисної маски: суд постановив арештувати чоловіка

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую