ye-logo.v1.2
18 Вересня, 2020

У Хмельницькому збільшать кількість тролейбусів, які здійснюватимуть спецперевезення

Суспільство 1018
Кількість спецрейсів планують збільшити
Кількість спецрейсів планують збільшити. Фото: колаж автора

Планується це зробити з наступного місяця.

У середині липня в обласному центрі відновили рух тролейбусів, які здійснюють перевезення за спецквитками. Загалом в певні години на маршрутах курсують додаткових 12 одиниць електротранспорту.

Як повідомив виконувач обов'язків начальника управління транспорту та зв'язку Хмельницької міської ради Сергій Шепурев, наразі розглядають питання збільшення кількості тролейбусів, які перевозитимуть громадян зі спецквитками.

«Поки вивчаємо попит. Отримуємо листи та звернення від мешканців міста стосовно цього питання. Очікувано, що з 1 вересня пасажиропотік буде збільшено. Мають розпочати роботу усі навчальні заклади. Усі ці моменти буде враховано і обговорено десь наприкінці серпня», - каже Сергій Валерійович.

Додає, що з вересня кількість спецтранспорту однозначно збільшиться, однак про точну його кількість керівник говорити не береться. Працюватимуть тролейбуси виключно для тих громадян, які забезпечують життєдіяльність міста (мають спецквиток), тобто, навіть за гроші, інші громадяни не зможуть ними користуватись.

Зараз тролейбуси працюють у режимі спецперевезень з понеділка до п’ятниці з 7:00 до 9:30 та з 17:00 до 19:00. Вони позначені табличками «спеціальний рейс».

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую