ye-logo.v1.2

Торгувала без маски, бо задихається у ній: Полонський суд виправдав продавчиню

Суспільство 2843 1
Правоохоронці склали на жінку адмінпротокол за торгівлю без захисної маски
Правоохоронці склали на жінку адмінпротокол за торгівлю без захисної маски. Фото: ілюстративне pixabay.com

Правоохоронці не змогли спростувати, що у жінки є хронічна хвороба органів дихання.

Нещодавно Полонський районний суд закрив справу проти місцевої жительки, яка працювала у магазині без повністю вдягненої захисної маски. Про це свідчить постанова цього органу правосуддя, винесена 31 серпня.

Згідно з тестом постанови, 5 серпня правоохоронці виявили, що у полонському магазині «Візит» продавчиня здійснює відпуск товарів покупцям без засобів індивідуального захисту. Зокрема, без захисної маски та рукавичок. На думку представників поліції, таким чином вона порушила вимоги постанови Кабміну щодо протидії COVID-19. Тому на неї склали протокол за статтею 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення правил щодо карантину людей).

Під час судового засідання жінка пояснила, що власником магазину є її чоловік. Того дня вона дійсно торгувала у ньому. Вона стверджує, що тоді у неї на обличчі була маска, але не повністю одягнена. Причиною цього стали проблеми зі здоров’ям: продавчиня не може довго перебувати у масці, адже починає задихатися.

Дослідивши покази усіх сторін, Полонський районний суд постановив виправдати жінку та закрити справу проти неї через відсутність складу адміністративного порушення.

«Особа, яка склала протокол про адміністративне правопорушення не надала суду підтвердження того, хто є власником магазину, та інших доказів вчинення правопорушення. У своїх поясненнях обвинувачена стверджувала, що має хронічну хворобу органів дихання, однак працівник поліції залишив поза увагою такі пояснення, а також не надав їх спростування», — зазначається у постанові Полонського районного суду.

Наразі ця постанова не набула остаточної сили, адже впродовж десяти днів з дати її винесення вона може бути оскаржена в апеляційному суді.

Читайте також: Справа Софії Чорнобай: суд не зміг допитати трьох свідків смертельної аварії

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую