ye-logo.v1.2

У Хмельницькому презентували «Машину часу»

Суспільство 1559
"Машина часу" з'явилась у центрі Хмельницького. Фото: автора

Конструкцію встановили біля кінотеатру Шевченка.

Сьогодні, 26 вересня, у Хмельницькому з нагоди святкування Дня міста, презентували «Машину часу». Це своєрідний павільйон, всередині якого встановлено сенсорний екран, на якому можна переглянути просторово-часову 3D модель міста Хмельницького.

«Ми вирішили з нагоди свята подарувати хмельничанам «Машину часу». Це можливість здійснити мандрівку і побачити як народжувалась місто, розвивалось і змінювалось. Проєкт буле цікавий і великим, і малим. Поки ми його допрацьовуємо, але, хочемо побачити реакцію містян і почути їх поради», - зазначила директорка комунальної установи «Агенція розвитку Хмельницького» Леся Герасимчук.

На екрані, який розташований у павільйоні, треба обрати один з двох режимів. Один із них - можливість переглянути як змінювалось наше місто в різні часові періоди, інший - це визначні будівлі міста у різні роки та століття. 

Хмельничани "тесутвали" нову "Машину часу"
Цікавим проєкт буде і для дорослих, і для дітей
Проезетував "Машину часу" Хмельмен

 

«Зараз працює версія з обмеженим функціоналом, недопрацьований, зокрема, дизайн. Однак головна фішка в тому, що є 12 часових періодів, в розрізі яких можна побачити все місто і прослідкувати як воно розвилось і росло. Друга частина – це 16 окремих архітектурних об'єктів, які можна подивитись в 3D. Серед них чимало тих, які вже не існують», - розповідає архітектор Дмитро Райфшнайдер.

Додає, що працює система на базі ігрових платформ, завдяки чому відбувається інтерактивна візуалізація. Таким чином малюнок можна крутити, збільшувати і зменшувати. 

Читайте також: Святкування Дня міста Хмельницького зазнало змін через авіакатастрофу на Харківщині

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую