ye-logo.v1.2
29 Жовтня, 2020

COVID-19 виявили у двох вишах Кам'янця-Подільського

Суспільство 3163
Кількість інфікованих коронавірусом зростає
Кількість інфікованих коронавірусом зростає. Фото: ілюстративне з pixabay.com

В області на дистанційному навчанні 26 закладів освіти.

На Хмельниччині лише упродовж минулого тижня зафіксували 78 випадків інфікування коронавірусом у навчальних закладах. Як повідомив перший заступник голови Хмельницької обласної державної адміністрації Роман Примуш, серед них 60 працівників цих установ і 18 учнів.

«Найбільша кількість інфікованих зафіксована упродовж вихідних. Зокрема виявлено вісім випадків COVID-19 у Кам'янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка і три у Подільському державному аграрно-технічному університеті. В цілому на дистанційній формі навчання зараз 26 закладів, з них шість, які повністю перейшли на такий метод освіти», - зазначив Роман Примуш.

За його словами, упродовж вихідних прийняли рішення про переведення на дистанційне навчання до 2 жовтня школи у селі Городище Шепетівського району. До 4 жовтня навчатимуться вдома учні Бубнівського навчально-виховного комплексу в селі Бубнівка Городоцького району.

«Частина установ повертаються до звичного режиму роботи. Зокрема ті, які перебували у червоній зоні і припинили навчання у зв’язку із забороною, яка передбачена постановою Кабінету Міністрів. Це заклади освіти у Волочиській об’єднаній територіальній громаді та місті Славута», - додав Роман Борисович. 

Читайте також: COVID-19 на Хмельниччині: в ОДА озвучили кількість нових випадків за вихідні

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую