ye-logo.v1.2

Через коронавірус державна комісія рекомендувала школам піти на канікули

Суспільство 2541
Школам рекомендують на понад два тижні піти на канікули, а університетам — на місяць на дистанційну форму навчання
Школам рекомендують на понад два тижні піти на канікули, а університетам — на місяць на дистанційну форму навчання. Фото: ілюстративне pixabay.com

Таким навчальним закладам рекомендують розпочати канікули з 15 жовтня.

Вчора, 12 жовтня, на позачерговому засіданні державна комісія з техногенно-екологічної небезпеки та надзвичайних ситуацій прийняла рекомендації для навчальних закладів. Зокрема, для шкіл та університетів. Про це повідомила пресслужба Кабміну.

За її інформацією, державна комісія з ТЕБ і НС рекомендувала школам піти на канікули з 15 до 30 жовтня. Опісля закладам середньої освіти рекомендували розглянути можливість переходу на дистанційну та змішану форму навчання з урахуванням епідеміологічної ситуації.

«Натомість закладам професійної та вищою освіти представники державної комісії рекомендували з 15 жовтня до 15 листопада перейти на дистанційну форму навчання з рекомендованим виїздом студентів з гуртожитків. Виключенням з останнього є сироти, особи позбавлені батьківського піклування, студенти з тимчасово окупованих територій, «червоних» зон карантину, іноземці та студенти, які поєднують навчання з роботою», — зазначили у пресслужбі Кабміну.

Також додають, що відповідне доповнення до урядової постанови щодо протидії COVID-19 Міністерство охорони здоров’я та Міністерство освіти і науки й винести на розгляд членів Кабміну.

Щодо можливості внесення змін у роботу дитсадків у пресслужбі Кабміну нічого не повідомляли.

До теми: Чи підуть школярі Хмельницького передчасно на осінні канікули

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Інформація з інших ресурсів

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую