ye-logo.v1.2

На Хмельниччині в одному з районів усі школи перевели на дистанційку

Суспільство 9503
В режимі дистанційного навчання наразі працюють 34 навчальних заклади
В режимі дистанційного навчання наразі працюють 34 навчальних заклади. Фото: ілюстративне pixabay.com

В навчальних закладах області продовжують фіксувати випадки захворюваності на коронавірусну інфекцію.

Більшість навчальних закладів загальної середньої освіти в області сьогодні розпочали навчання після двотижневих канікул. Зокрема, навчання відновили 493 навчальних заклади області. Про це сьогодні, 2 листопада, під час брифінгу в Хмельницькій облдержадмістрації розповів перший заступник голови ОДА Роман Примуш.

Однак, в деяких громадах, за рішенням органів місцевого самоврядування, школи перейшли на дистанційне навчання. Також в окремих випадках таке рішення прийняли через поширення коронавірусної інфекції в навчальних закладах.

«В режимі дистанційного навчання наразі працюють 34 навчальних заклади. Крім того, 21 навчальний заклад частково перевів класи на змішану форму навчання. Загалом, у такій формі навчаються 256 класів», - зазначив Роман Примуш.

За його словами, повністю на дистанційне навчання перейшли всі навчальні заклади Городоцької ОТГ, 7 закладів Білогірської ОТГ, по одному закладі в Красилівському районі, Шепетівці та районі, Улашанівській ОТГ, Старокостянтинові, Антонінській ОТГ.

Як уточнив Роман Примуш, в закладах освіти продовжують фіксувати нові випадки захворюваності на коронавірусну інфекцію. Так, за минулий тиждень захворіли 299 працівників закладів освіти та учнів навчальних закладів. Зокрема, 183 випадки зафіксовані в закладах загальної середньої освіти, 78 – в дошкільних навчальних закладах, 38 випадків – у вищих та передвищих закладах освіти.

Читайте також: МОЗ змінило критерії для госпіталізації та одужання хворих на COVID-19

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую