ye-logo.v1.2

На Хмельниччині хворіють на COVID-19 понад півтисячі учителів

Суспільство 1963
На Хмельниччині коронавірсом хворіють вчителі та учні
На Хмельниччині коронавірсом хворіють вчителі та учні. Фото: ілюстративне з pixabay.com

Територіям «червоної» зони рекомендують навчатись дистанційно.

У Хмельницькій області продовжують виявляти COVID-19 у закладах освіти. Як повідомив перший заступник голови Хмельницької обласної державної адміністрації Роман Примуш, за минулу добу коронавірус виявили у 5 вихователів, 16 учителів, 8 учнів, 4 викладачів та 5 працівників з-поміж обслуговуючого персоналу.

«В цілому у закладах освіти області маємо 1 092 підтверджених випадків COVID-19 за весь період. Станом на зараз найбільше хворих у школах - 138 учнів, 550 вчителів і працівників. Така ситуація склалась через початок навчання в школах після літа, і зараз, після осінніх канікул. Попри те, що здійснюються усі протиепідеміологічні заходи, дотримуються карантинні вимоги – кількість хворих зростає», - каже Роман Борисович.

За його словами, навчальні заклади — це одне з місць скупчення людей і статистика захворюваності серед педагогічних працівників та учнів тому свідчить. Питання переведення дітей на дистанційне навчання вирішують на місцях органи місцевого самоврядування, залежно від рівня захворюваності. ОДА лише рекомендує у «червоних» зонах відправити дітей на дистанційку.

«Водночас потрібно розуміти, що життя триває і маємо пристосовуватись до тих умов, які є. Крім того, багато батьків працює і не можуть дитину саму залити вдома», - додає керівник.

Читайте також: На Хмельниччині в одному з районів усі школи перевели на дистанційку

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую