ye-logo.v1.2

У Нетішині починають монтувати 60-метровий міст через річку Горинь

Суспільство 2380
Як зазначають в міськраді, будівництво мосту фінансується з міського бюджету
Як зазначають в міськраді, будівництво мосту фінансується з міського бюджету. Фото: Виконавчий комітет Нетішинської міської ради

Закінчити усі роботи планують до кінця листопада.

У Нетішині продовжується будівництво пішохідного мосту через річку Горинь, який з’єднує місто із дачним масивом. Про це повідомляють у виконавчому комітеті Нетішинської міської ради.

Як зазначають в повідомленні, у вересні були виготовлені металеві конструкції та готувалася бетонна основа. Нещодавно підрядна організація ПрАТ «Укрсталь Конструкція» (м. Київ) уже доставила основну частину металевих конструкцій мосту на будівельний майданчик. Наступного тижня планують розпочати монтаж прогонових частин наземного мосту, довжина якого сягає 60 метрів, а ширина – 3 метри.

Як зазначають в міськраді, будівництво мосту фінансується з міського бюджету. Сума договору складає 6 мільйонів 490 тисяч гривень. Закінчити усі роботи планують до кінця листопада.

Нагадаємо, зводять конструкцію на місці мосту-самобудови, через який ходять люди з міста на територію дачного масиву.Оскільки конструкція у поганому стані, то , міст вирішили замінити.

Читайте також: Стрімка лань: міст рекордів, новітніх технологій та випробувань вантажівками

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую