ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Сесія Хмельницької облради: бюджет і вимога звільнити Шкарлета (запис ефіру)

Суспільство 4373
На розгляд депутатів обласної ради буде запропоновано майже десять питань порядку денного
На розгляд депутатів обласної ради буде запропоновано майже десять питань порядку денного. Фото: з архіву редакції

Сьогодні, 24 грудня, відбулася позачергова сесія Хмельницької обласної ради.

Рішення про скликання сесії прийняв перший заступник голови облради Володимир Гончарук. Найголовнішою причиною провести позачергове засідання стала необхідність прийняти бюджет на 2021 рік.

Загалом на розгляд депутатів буде запропоновано до десяти питань порядку денного. Крім бюджету, вони мають внести зміни до складу постійних депутатських комісій.

Також голосуватимуть за затвердження цільових програм на майбутні роки. Наприклад, програми розвитку та підтримки комунальних закладів охорони здоров’я, централізованого забезпечення медичних закладів медичним обладнанням, медикаментами та виробами медичного призначення соціального захисту населення.

На позачерговій сесії обласні обранці також можуть звернутися до органів центральної влади з вимогою звільнити Сергія Шкарлета з посади міністра освіти та науки України. У зверненні йдеться, що його призначили міністром, не врахувавши думку освітян та схвалення його кандидатури профільним парламентським комітетом. До речі, у Хмельницькому днями вже проходила акція протесту проти Сергія Шкарлета.

Ймовірно, що головуватиме позачерговою сесією Володимир Гончарук, адже 14 грудня суд тимчасово зупинив виконання Віолетою Лабазюк повноважень голови обласної ради.

Як проходить бюджетна сесія Хмельницької обласної ради та за що голосують депутати, ви можете побачити на власні очі завдяки прямій трансляції від кореспондентів сайту «Є».

До вашої уваги запис ефіру:

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую