ye-logo.v1.2

У Хмельницькому хочуть об’єднати дві дитячо-юнацькі спортивні школи

Суспільство 1843
Питання об'єднання двох ДЮСШ мають у майбутньому вирішити депутати міськради
Питання об'єднання двох ДЮСШ мають у майбутньому вирішити депутати міськради. Фото: ілюстративне з архіву редакції

Такий крок заплановано зробити задля вдосконалення та розвитку мережі подібних навчальних закладів міста.

На одній з майбутніх сесій Хмельницької міської ради місцеві депутати розглядатимуть питання, яке стосуватиметься долі двох дитячо-юнацьких спортивних шкіл: ДЮСШ №2 і ДЮСШ №4. Їх заплановано об’єднати в єдиний заклад. Про це йдеться у проєкті рішення виконкому, який пізніше виноситимуть на розгляд депутатів міської громади.

Згідно з текстом проєкту рішення виконкому, заплановано ліквідувати ДЮСШ №2, яка розташована на провулку Пекарському, 2. Така ліквідація проходитиме кілька місяців, шляхом приєднання цього закладу до ДЮСШ №4, що на вулиці Парковій, 4.

«Провести об’єднання двох ДЮСШ вирішено з метою всебічної реалізації державної політики в галузі фізичної культури й спорту, удосконалення та розвитку мережі дитячо-юнацьких спортивних шкіл, оптимізації робочого та навчально-виховного процесів», — зазначено у проєкті рішення.

Після того як його члени виконкому запропонують на розгляд сесії Хмельницької міської ради, а депутати проголосують, буде створена ліквідаційна комісія ДЮСШ №2. Її представники, зокрема мають повідомити працівників дитячо-юнацької спортивної школи про її припинення як юридичної особи, а також розв’язати питання їх звільнення та працевлаштування відповідно до чинного законодавства.

Читайте також: Освіту об’єднають зі спортом: у Хмельницькій ОДА створять новий департамент

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую