ye-logo.v1.2

У Волочиську запроваджують дистанційне навчання і додають ліжкомісця для хворих на COVID-19

Суспільство 2797
На дистанційне навчання переводять учнів старших класів
На дистанційне навчання переводять учнів старших класів. Фото: ілюстративне з uzdaily.uz

Таке рішення вчора прийняла комісія з техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Комісія з ТЕБ НС вчора, 15 березня прийняла рішення рекомендувати начальнику відділу освіти, молоді і спорту Волочиської міської ради організувати дистанційне навчання учнів 5-12 класів міських закладів освіти та двох сільських — Тарнорудської ЗОШ та Бальковецького НВК з 16 до 19 березня. Також комісія рекомендувала головному лікарю Волочиської багатопрофільної лікарні збільшити кількість ліжкомісць для хворих на COVID-19.

Як повідомив сайту «Є» голова Волочиської громади Костянтин Черниченко, кількість інфікованих COVID-19 у Волочиській громаді збільшується, як і на території всієї області та країни загалом, тому комісія й рекомендувала посилити карантинні заходи в окремих напрямках.

«Ми рекомендували відділу освіти перевести старші класи усіх навчальних закладів на дистанційне навчання. Щодо термінів, то будемо дивитися по ситуації захворювання. До того ж, далі будуть весняні канікули у дітей. Ми поділяємо позицію МОН щодо дистанційного навчання в цілях попередження збільшення кількості хворих. Чи допоможе це призупинити поштрення інфекції, складно сказати, але я переконаний що допоможе. Зараз у нас, в міських школах динаміка така, що 10-12 ковідних хворих педагогів і ще менше інфікованих дітей. Але в нас близько 1600 учнів цієї категорії (5-12 класів - авт.), помножте ще на одного-двох батьків — це стільки контактних осіб. Тому краще обмежити ці контакти у школах», — каже Костянтин Черниченко.

За словами міського голови, зараз Волочиська багатопрофільна лікарня має 83 ліжкомісця для лікування хворих на COVID-19 і вони заповнені орієнтовно на 80%. Тому комісія рекомендувала підготувати ще 12-15 ліжкомісць, за рахунок перепрофілювання інших відділень.

«З доповіді головних лікарів і центру первинної медико-санітарної допомоги і багатопрофільної лікарні — третя хвиля захворювання характерна тим, що наслідки значно важчі і хворіє все більше людей молодшого віку, аніж це спостерігалося у першій і другій хвилі. Тому дуже важливо берегтися усім, проводити заходи на попередження захворювання і вакцинуватися», — каже міський голова.  

Витяг з протоколу Волочиської комісії ТЕБ і НС

До теми: У лікарнях Хмельниччини виникли проблеми з киснем для хворих на коронавірус

Нагадаємо, що у Шепетівці школи на карантин закрили з понеділка, 15 березня, а на вакцинування залишковими дозами вакцини можна записатися багатьом категорія населення. 

Читайте також: «Кількість важких випадків зростає», - інфекціоніст про те, що коронавірус «помолодшав»

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую