ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Усі класи - на дистанційку: у Волочиську вводять додаткові карантинні обмеження

Суспільство 2027
На дистанційну форму навчання на території громади переводять усіх школярів – з 1 по 11 класи
На дистанційну форму навчання на території громади переводять усіх школярів – з 1 по 11 класи. Фото: ілюстративне pixabay.com

Окрім того, магазинам можна працювати до 22:00.

У Волочиську та на території об’єднаної громади посилюють карантинні обмеження через поширення коронавірусної інфекції. Відповідне рішення прийняла місцева комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Обмеження, які прийняли на місцевій комісії з ТЕБ та НС, переважно збігаються з тими, які прийняли учора, 5 квітня, на обласній комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Утім, деякі заходи вирішили посилити. Зокрема, це стосується роботи магазинів та навчання у школі.

Так, згідно з рішенням, на території Волочиської громади, приймати відвідувачів закладами, які торгують товарами на торговельних площах, де не менше 60 відсотків з яких призначено для торгівлі продуктами харчування, пальним, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами гігієни та побутовою хімією, засобами зв’язку, друкованими засобами масової інформації, ветеринарними препаратами, кормами, насінням, засобами захисту рослин можна виключно до 22-ї години.

Окрім того, посилили заходи і у сфері освіти. Так, за рішенням місцевої комісії, на дистанційну форму навчання на території громади переводять усіх школярів – з 1 по 11 класи, а також заклади позашкільної освіти. Нагадаємо, згідно з рішенням обласної комісії ТЕБ та НС, навчання у 1-4 класах дозволили очно. Утім, на місцях, з огляду на ситуацію, протиепідемічні заходи можуть посилювати.

Зазначають, що карантинні обмеження діятимуть з 7 по 18 квітня.

Нагадаємо, Хмельниччину поки не перевели до «червоної зони». Однак, рішенням обласної комісії з ТЕБ та НС в області вирішили від сьомого квітня ввести обмеження, наближені до «червоного» рівня епіднебезпеки.

Читайте також: Хмельниччина досі залишається у «помаранчевій» зоні карантину

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую