ye-logo.v1.2

На Хмельниччині відновили рух електричок

Суспільство 2164
Приміські потяги відновили рух
Приміські потяги відновили рух. Фото: з архіву

Обмеження послабили.

Від учора, 19 квітня, на території Хмельницької області знову почали курсувати електрички. Про це повідомили у довідковій службі залізничного вокзалу станції Хмельницький.

«Приміські електрички відновили рух з 19 квітня. Їздять вони, як і раніше, у два напрямки - на Жмеринку та Волочиськ. Курсують у тій самій кількості й за тим же розкладом, що і до обмежень», - зазначили у довідковій службі.

Нагадаємо, приміські потяги на території області припинили пасажирські перевезення 8 квітня у зв’язку із входженням Хмельниччини до «червоної» зони. Водночас у звичному режимі працювали транзитні пасажирські потяги. Висадка та посадка пасажирів цих потягів на станціях області не припинялася і жодних змін ці перевезення не зазнали.

Вже 15 квітня під час позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області члени комісії ухвалили послабити обмеження у сфері пасажирських перевезень. На таке рішення пішли у зв’язку із численними зверненнями мешканців області, скарги на нелегальні пасажирські перевезення, складнощі з доїздом працівників критичної інфраструктури до роботи.  Перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах у режимі маршрутного таксі, в електричному, залізничному транспорті, у міському, приміському, міжміському, внутрішньообласному сполученні дозволили з 19 квітня (понеділок).

Нагадаємо, що через попит на перевезення в період великодніх та травневих свят, Укрзалізниця збільшила кількість додаткових поїздів до різних регіонів України. Так, через територію області проїжджатимуть п’ять додаткових потягів, квитки на які доступні для продажу з 17 квітня. 

Читайте також: Хмельницький залишається у «червоній» зоні

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую