ye-logo.v1.2

Хмельницький кінотеатр «Планета» отримав нову директорку: хто вона

Суспільство 2621
Кінотеатр
Кінотеатр "Планета" матиме нову керівницю. Фото: з архіву

Очолила заклад Марина Олійник.

Сьогодні, 16 червня, під час чергової сесії Хмельницької обласної ради, депутати обрали нову керівницю обласної фірми «Кіновідеопрокат», відому як кінотеатр «Планета». Очолила заклад 31-річна хмельничанка Марина Олійник.

«Виношу на голосування проєкт рішення про призначення Марини Петрівни Олійник на посаду директора фірми «Кіновідеопрокат». Більшість постійних комісій та президій обласної ради підтримали запропонований проєкт рішення. За кандидатуру Марини Петрівни проголосували 52 із 53 зареєстрованих депутатів. Не голосував один. Рішення прийнято», - зазначила голова облради Віолета Лабазюк.

Розпочне нова директорка виконувати обов'язки з 22 червня.

Згідно із біографічною довідкою, яка додається до проєкту рішення, Марина Петрівна закінчила Хмельницький національний університет, за спеціальністю - менеджер підприємницької діяльності. Працювала завідувачкою бібліотеки у Хмельницькому коледжі технологій та дизайну, директоркою ТзОВ «Торгівельно-транспортна компанія В.І.К.», а з 2019 року і по нинішній час – касиром міського комунального підприємства – кінотеатр ім. Т. Г. Шевченка, з 2020 року виконувала обов’язки директора цього ж закладу.

У реєстрі декларацій, звіту про доходи Марини Олійник немає. Однак присутня декларація за 2020 рік її чоловіка – Ігоря Олійника, який працює заступником завідувача відділу з питань обороно-мобілізаційної і режимно-секретної роботи та взаємодії з правоохоронними органами виконавчого комітету Хмельницької міської ради і є депутатом Хмельницької міської ради.

За даними із декларації Ігоря Володимировича, він має дві земельних ділянки (по одній у селі Ріпки на Ізяславщині та селі Устя на Кам'янеччині). Проживає разом з дружиною та сином у будинку площею 93.5 квадратних метра у Хмельницькому, який є власністю іншої особи. У 2020 році Ігор Олійник придбав автомобіль «Hyundai» за 150 тисяч гривень.

Щодо доходів, то у виконкомі Ігорю Володимировичу торік нарахували 202 516 гривень зарплати, ще 8 038 гривень від надання майна в оренду, 13 317 гривень монетизації пільг, 1 390 гривень разової грошової допомоги ветеранам війни, ще 1000 доларів зберігав готівкою.

Марині Олійник торік нарахували у кінотеатрі імені Т. Г.Шевченка 155 581 гривню зарплати, ще 5 589 гривень отримала гонорарів від Хмельницької обласної територіальної виборчої комісії.

Нагадаємо, ще у березні цього року голова облради звільнила із займаної посади директора «Кіновідеопрокат» (кінотеатр «Планета»)

 Читайте також: Обласний департамент освіти отримав нову керівницю

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую