ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому для військовослужбовців СБУ збудують дев’ятиповерхівку

Суспільство 2331
Згідно з оприлюдненою документацією, будівництво може тримати до кінця року
Згідно з оприлюдненою документацією, будівництво може тримати до кінця року. Фото: ілюстративне з архіву редакції

Це коштуватиме майже 56 мільйонів гривень.

На вулиці Ранковій, 2 б, що у мікрорайоні Дубове, попередньо до кінця наступного року височітиме новий багатоквартирний будинок. Його споруджуватимуть коштом державного бюджету для військовослужбовців Служби безпеки України. Про це свідчить тендер, на якому днями управління СБУ у Хмельницькій області визначило ймовірного забудовника. Ним стала компанія, яка наразі відповідає за спорудження місцевого Палацу спорту.

Згідно з тендерною документацією, майбутній забудовник має завершити спорудження дев’ятиповерхового будинку вулиці Ранковій, 2 б до кінця 2022 року. Також він має подбати про зовнішнє освітлення, встановивши для нього п’ять опор, і благоустрій прибудинкової території. Крім місць для сидіння, підрядник має розмістити дитячі гойдалки та пісочницю. Щодо озеленення прибудинкової території, то заплановано висадити газони партерні, мавританські та звичайні на площі понад 784 квадратних метрів.

Тендер для визначення підрядника обласного управління СБУ стали дві місцеві компанії: приватне підприємство «Лідер» і товариство з обмеженою відповідальністю «Будівельний Альянс Груп». Хоча останнє запропонувало за свої послуги дещо вищу вартість, ніж єдиний конкурент, воно здобуло перемогу в аукціоні. Підставою стала нижча приведена ціна — фактично йдеться про додаткові критерії. Наприклад, наявність кваліфікованих працівників.

Ділянка, на якій будуватимуть дев’ятиповерхівку, розташована у мікрорайоні Дубове, неподалік амбулаторії загальної практики сімейної медицини №6, що на вулиці Гречка, 12. Фото: знімок з геопорталу міської ради

Ділянка, на якій будуватимуть дев’ятиповерхівку, розташована у мікрорайоні Дубове, неподалік амбулаторії загальної практики сімейної медицини №6, що на вулиці Гречка, 12. Фото: знімок з геопорталу міської ради

Отож, послуги ТОВ «Будівельний Альянс Груп» коштуватимуть 55 мільйонів 921 тисячу 506 гривень 26 копійок, що на понад 92 тисячі гривень нижче за очікувану вартість будівництва. На час написання матеріалу представники СБУ ще не підписали угоду з цим товариством, але повідомили про такий намір.

Що відомо про ТОВ «Будівельний Альянс Груп»?

За інформацією ресурсу «YouControl», це товариство зареєстроване у Хмельницькому на вулиці Зарічанській. Його статутний капітал становить 24 мільйони 335 тисяч гривень, а основним видом його діяльності вказане «будівництво житлових і нежитлових будівель».

Засновником і кінцевим бенефіціарним власником ТОВ «Будівельний Альянс Груп» є Крутілко Іван Лукич.

Власне це товариство та й сам Іван Лукич відомі у Хмельницькому спорудженням різних будівель. Зокрема, ТОВ «Будівельний Альянс Груп» з початку 2019 року на вулиці Прибузькій, 5/1а  зводить Палац спорту. До речі, у червні уряд збільшив до 95 мільйонів гривень цьогорічне фінансування цього будівництва.

А у серпні минулого року ТОВ «Будівельний Альянс Груп» стало одним з учасників історії зі зсувом ґрунту біля багатоквартирного будинку на вулиці Кармелюка, 4/2, що у мікрорайоні Озерна. На сусідній ділянці компанія Івана Крутілка копала котлован під будівництво нового житлового будинку.

Представники ПП «ІМД «Респект», яке звело будинок на Кармелюка, 4/2, казали, що дії ТОВ «Будівельний Альянс Груп» стали причиною зсуву. Натомість Іван Лукич переконував, що те притне підприємство не подбало про створення підпірної стінки та дренажів для відведення ґрунтових вод. Зрештою ТОВ «Будівельний Альянс Груп» само подбало про це.

Читайте також: Чи придатний хмельницький аеродром для посадки пасажирських літаків: хто це досліджуватиме

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую