ye-logo.v1.2

Прогноз погоди на тиждень: на Хмельниччині утримається суха погода

Суспільство 1228

Ночі залишаться холодними.

Упродовж цього тижня на Хмельниччині синоптики прогнозують суху погоду. Ночі очікуються холодними. За прогнозами Українського гідрометцентру, денна температура повітря у ці дні становитиме +12 +14 градусів тепла.

У вівторок, 5 жовтня, та середу, 6 жовтня, стовпчики термометрів протягом дня показуватимуть до +16 градусів тепла. Нічна температура повітря становитиме +2 +4 градуси. У четвер, 7 жовтня, та п’ятницю, 8 жовтня, температура повітря вдень становитиме +12 градусів. Опадів не передбачається.

За прогнозами синоптиці Наталки Діденко, з вівторка та до кінця тижня в Україні очікується суха погода. Проте ночі залишаться холодними, з періодичними заморозками. У західній частині України денна температура повітря становитиме +14 +19 градусів тепла.

За прогнозами ресурсу Синоптик, цей тиждень пройде без опадів. Утім, очікується хмарність. Температура повітря протягом тижня становитиме +14 +16 градусів тепла. У п’ятницю вдень очікується +13 градусів тепла. У вихідні, 9-10 жовтня, на Хмельниччині утримається аналогічна синоптична ситуація.

Читайте також: МастерШеф: як красилівчанка полола грядки, щоб заробити продуктів для кухні

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую