ye-logo.v1.2

Прогноз погоди на тиждень: температура буде різко змінюватися

Суспільство 1161

Завтра очікується дрібний дощ.

З 19 по 24 жовтня на Хмельниччині синоптики прогнозують похмуру погоду. Тиждень розпочнеться з похолодання та дрібного дощу, проте із четверга почне теплішати до +19 градусів.

За прогнозами Українського гідрометцентру, у вівторок, 19 жовтня, зранку можливий невеликий дощ. У середу, 20 жовтня, температурні показники коливатимуться на рівні +10 +12 градусів тепла. Вночі очікуються заморозки до -2 градусів. У четвер, 21 жовтня, повітря прогріється до +19 градусів тепла. А у п’ятницю, 22 жовтня, температура повітря вдень становитиме +17 градусів. Опадів не передбачається.

«Тиждень в Україні обіцяє градусні гойдалки. Спочатку стовпчики термометрів поповзуть вниз - буде холодно. Вдень не вище +7 +12 градусів, а вночі до невеликих "мінусів". Із середи, 20-го жовтня, у більшості областей потепліє. Ймовірно, максимально до +15+18 градусів», - зазначила синоптиця Наталка Діденко.

За прогнозами ресурсу Синоптик, температура повітря протягом прийдешнього тижня буде різко змінюватись. Завтра, 19 жовтня, на Хмельниччині очікується дрібний дощ. Денна температура повітря становитиме +11 градусів, вночі +6. У середу, 20 жовтня, повітря прогріється до +15 градусів. У четвер, 21 жовтня, температура повітря вдень становитиме +18 градусів. У п’ятницю, 22 жовтня, стовпчики термометрів показуватимуть +15 градусів тепла. У вихідні, 23-24 жовтня, на Хмельниччині суттєво похолодає, а стовпчики термометрів опустяться до +11 градусів.

Читайте також: Чим Хмельницький ляльковий театр нині дивує дітей

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую