ye-logo.v1.2

Противники вакцинації провели акцію протесту в Хмельницькому

Суспільство 3793
Участь у мітингу взяли орієнтовно дещо більше сотні людей
Участь у мітингу взяли орієнтовно дещо більше сотні людей. Фото: автора

Частина присутніх не лише говорила про порушення їх прав, а й заперечувала небезпеку коронавірусу.

Сьогодні, 3 листопада, у Хмельницькому відбулася акція протесту проти «примусової вакцинації» та запровадження карантину. Щоб заявити свою позицію, люди зібралися на майдані Незалежності біля входу в Будинок рад. Втім, не всі учасники мітингу говорили лише про порушення їх прав. Дехто взагалі відкидав загрозу коронавірусу та переконував, що «лікарні порожні».

В акції протесту взяло участь орієнтовно дещо більше сотні хмельничан. Переважно це були люди старшого віку, але серед них також була молодь. Присутні тримали в руках плакати з написами «Ні примусовій вакцинації!», «Конституція захищає наші права! Стоп медичному експерименту», «Моє здоров’я належить мені».

Пані Валентина розповіла, що вона масажистка та медик. На мітинг вирішила прийти, бо вона проти «дискримінації» та «порушення прав людини».

«Порушуються повністю усі права. У магазинах змушують одягати маски, вимагають ковід-сертифікати. Натомість є відео, де показують, що у Вінниці порожня лікарня й усі лікарі ходять без масок», — переконана пані Валентина.

Найперше присутні виступали проти «примусової вакцинації» та карантинних обмежень

Найперше присутні виступали проти «примусової вакцинації» та карантинних обмежень

З представників влади до людей вийшов перший заступник голови Хмельницької облдержадміністрації Сергій Тюрін. Зокрема, йому говорили про «незаконність запровадження карантинну», виступали проти «примусової вакцинації» та COVID-сертифікатів. Дехто з протестувальників навіть заявив про «вигадані цифри» у статистиці захворюваності на коронавірус. Таким людям посадовець запропонував відвідати інфекційну лікарню чи поспілкуватися з родичами померлих. На це учасник акції, який представився Олегом, заявив: «Та їм вже промили мізки».

Учасники акції протесту переважно були без вдягнених захисних масок

Учасники акції протесту переважно були без вдягнених захисних масок

Зрештою для більш конструктивного спілкування Сергій Тюрін з кількома активістами зайшов всередину Будинку рад. Про підсумки перемовин він згодом розповів під час брифінгу.

«Ми поспілкувалися з громадою та домовилися створити ініціативну групу. Наразі її представники напрацьовують пропозиції, пов’язані зі задоволенням вимог учасників мітингу. Можливо на деякі питання вдасться одразу відповісти, а якісь доведеться опрацювати додатково. Хоча у населення є різні погляди на вакцинацію, але є статистика. Вона показує, що серед госпіталізованих у Хмельницькій області менше як відсоток мають щеплення», — зазначив Сергій Тюрін.

Нагадаємо, з 30 жовтня у Хмельницькій області запроваджена «червона» зона карантину. Під більшість передбачених нею обмежень не підпадає населення, яке має підтвердження про отримання двох щеплень від коронавірусу, довідку про одужання від нього або негативний тест. Останній дійсний впродовж 72-ох годин.

Також нагадаємо, 2 листопада заступник голови Хмельницької облдержадміністрації Сергій Ткачук, що деякі лікарні краю вже майже повністю заповнені хворими на коронавірус. За його словами, кількість госпіталізованих продовжує зростати. Більшість з них потребує медичного кисню, споживання якого нині навіть вище, ніж під час попередньої хвилі пандемії (весна цього року).

Нині для забезпечення потреб пацієнтів витрачається приблизно до 20 тонн кисню на добу. Однак під час пікового навантаження добова потреба може зрости до 30 тонн. Тому щодня потрібно забезпечувати його постачання в лікарні.

Читайте також: Аутизм у дітей і генетичні мутації: чому міфи про вакцинацію небезпечні

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую