ye-logo.v1.2

Схема руху транспорту Хмельницького: чи візьмуть до уваги розробку ентузіаста

Суспільство 4823
Замість двох карт, ентузіаст пропонує одну, на яку нанесені усі маршрути транспорту Хмельницького
Замість двох карт, ентузіаст пропонує одну, на яку нанесені усі маршрути транспорту Хмельницького. Фото: колаж автора

Автор нової намальованої схеми пише, що зробив її «просто так».

Костянтин Череповський ще місяць тому виклав у мережу нову карту транспортної схеми Хмельницького, яку намалював, цитуємо: «мене ніхто про це не просив». Він є ентузіастом транспортних схем, а тому: «Я зробив це просто так».

Утім, його схему доволі швидко почали поширювати в соцмережах. Адже до цього часу в Хмельницькому є намальовані карти руху тролейбусів та, окремо від них, автобусні маршрути. А тут – все на одній карті. До того ж, її можна завантажити в хорошій якості PNG або в векторному PDF.

Схема громадського транспорту Хмельнциького від Костянтина Череповського

Схема громадського транспорту Хмельницького від Костянтина Череповського.

У своєму блозі Костянтин Череповський зауважив, що його схема не є офційною. Але він би був радий, якби відповідальні за транспортну мережу в Хмельницькому спробували її впровадити. То ж журналіст сайту «Є» поцікавився, а чи не планують карту ентузіаста втілити в життя?

«Справа в тому, що ми такі карти зараз не розміщуємо в транспорті. У нас є «Дозор» (додаток «DozoR City», який відображає рух громадського транспорту в режимі онлайн – прим.авт.), де всі маршрути чітко окреслені, то чи є сенс сидіти та розбиратися в різнокольоровій карті? Як би ж в нас було лише декілька маршрутів, - каже виконуючий обов’язки начальника управління транспорту та зв’язку Хмельницької міської ради Юрій Смолінський».

Востаннє схеми руху робили в 2017 році, коли пройшли конкурси з визначення перевізників на маршрутах руху громадського транспорту в Хмельницькому. «І поки не бачимо доцільності розробляти нові карти, оскільки наступного року завершуються угоди з перевізниками, які виграли в 2017 році. Будуть нові конкурси, не виключаємо, що і нові маршрути, - продовжує Юрій Іванович. - Можливо тоді й подумаємо над тим, щоб розробити нові карти. Не виключаю, що звертатимемося й до цього чоловіка з проханням взяти за основу його схеми».

Читайте також: У центральній частині Хмельницького оновлять вісім зупинок

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую