ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Групу п’яних підлітків виявили у Нетішині

Суспільство 7623
Неповнолітні винесли з дому спиртне, поки ї батьки були зайняті роботою
Неповнолітні винесли з дому спиртне, поки ї батьки були зайняті роботою. Фото: ілюстративне freepik.com

На їх батьків склали адмінпротоколи.

Вчора, 28 березня, чотирьох дев’ятикласників у Нетішині доставили у відділення поліції. Підлітки випили, винесений з дому алкоголь, і пішли розважатися на березі річки. З неповнолітніми та їх батьками вже провели профілактичні бесіди. Про це розповіли у секторі комунікації поліції Хмельницької області.

За інформацією правоохоронців, подія трапилася близько 16-ї години. Четверо місцевих дев’ятикласників скористалися тим, що їх батьки зайняті на роботі. Тож винесли з дому спиртне. Після вжитого вони вирішили розважитися на березі річки. Там їх виявили працівники поліції.

«Підлітків доставили у відділення поліції та повідомили про це їх батьків. З неповнолітніми та батьками ювенальна поліцейська провела профілактичну бесіду. Також на останніх склали протоколи за статтею 184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні правопорушення», — зазначили представники сектора комунікації.

Також правоохоронці закликають батьків у цей непростий час більше уваги приділяти своїм дітям і пильнувати за тим, як вони проводять дозвілля.

Нагадаємо, що на Хмельниччині на час дії воєнного стану неповнолітнім заборонено відходити від свого дому більше, ніж на сто метрів, без супроводу дорослих.

Читайте також: На Хмельниччині взяли під варту групу наркоторговців, яку очолював росіянин

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую