ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Хмельницький наближається до завершення опалювального сезону

Суспільство 2860
У Хмельницькому опалення можуть вимкнути 5 квітня, якщо дозволятиме температурний режим
У Хмельницькому опалення можуть вимкнути 5 квітня, якщо дозволятиме температурний режим. Фото: ілюстративне freepik.com

Через кілька днів в місті можуть зупинити централізоване теплопостачання.

Сьогодні, 3 квітня, міський голова Олександр Симчишин під час брифінгу анонсував, що невдовзі у Хмельницькому може завершитися нинішній опалювальний сезон.

За його словами, нещодавно в місті вже тимчасово зупиняли централізоване теплопостачання. Однак через похолодання з 1 квітня його довелося відновити. Опалення точно подаватимуть й у понеділок, 4 квітня. Опісля його знову можуть зупинити.

«У вівторок (5 квітня — авт.), якщо не зміняться прогнози погоди, напевно зупинятимемо теплопостачання. І будемо виходити на завершення опалювального сезону. Його ми пройшли впевнено й без особливих проблем забезпечили теплом і гарячою водою ваші домівки», — заявив Олександр Симчишин.

Нагадаємо, з 4 квітня у Хмельницькому запрацюють три чергові дитсадки. Вони розраховані виключно на дошкільнят працівників критичної інфраструктури. Передусім — військових, правоохоронців і рятувальників.

Читайте також: З ворожого полону повернулися троє жителів Хмельниччини — Гамалій

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую