ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому попрощалися із підполковником військової служби правопорядку Миколою Емгрундтом

Суспільство 5166
Миколу Емгрундта поховали на Алеї Слави у Хмельницькому.
Миколу Емгрундта поховали на Алеї Слави у Хмельницькому.. Фото: колаж автора

Він загинув на Київщині, підірвавшись на міні.

Сьогодні, 2 липня у Хмельницькому в останню путь провели кадрового військовослужбовця, офіцера, батька трьох дітей Миколу Вікторовича Емгрундта. 

35-річний Микола Вікторович загинув на Київщині, під час виконання службових обов'язків по захисту Батьківщини.

«Не стало Героя, патріота своєї країни! Не стало батька, чоловіка, сина, брата, друга, хорошої, доброї і світлої людини, гарного командира і побратима, не стало нашого Коляна! Підполковника Емгрундта Миколи! В Миколи залишилась мати, дружина і троє діток! Ми зобов'язані їм допомогти, своєю підтримкою зараз, своєю увагою та піклуванням в майбутньому, розділити цю велику втрату!», — написав на своїй сторінці товариш Миколи Емгрундта, Руслан.

У Миколи Емгрундта залишилися мати, брат, дружина і троє діток 

Під час чину похорону капелан Даниїл Тарнавський наголосив, що «немає більшої любові, як коли хто душу свою покладе за друзів своїх» і сьогодні кожен військовослужбовець, не шкодуючи свого життя, йде й обороняє територіальну цілісність нашої держави України від московських загарбників. 

«Сьогодні великі жертви й Збройних сил України та всіх військових підрозділів у боротьбі за волю України. Дорога родино, Віта Василівна, мамо, брате, прийміть найщиріші співчуття! Підібрати слова надзвичайно важко. Нехай Господь посилає у ваше серце віру в те, що його душа перебуває у блаженстві», — сказав капелан Даниїл і додав, що родині тепер треба бути удвічі сильнішими: за себе і за нього. 

Капелан Збройних сил України Даниїл Тарнавський висловив співчуття родині, друзям і колегам загиблого

«Він був дуже добрим чоловіком і надійним товаришем, порядним. Його всі поважали, бо було за що. Тому для нас це надважка втрата», — ділиться його побратим Сергій. 

Як наголосив полковник Збройних сил України Вадим Жураковський, ми втратили друга, батька, сина, чоловіка, брата, воїна, але наш обов’язок — щоб сім’я не залишилися одна. Збройні сили України і військова служба правопорядку зобов’язуються завжди підтримувати рідних, бо це обов’язок, який ми маємо за те, що Микола Вікторович віддав за захист країни найцінніше — своє життя. 

Важко втрачати друга і побратима, зізнався полковник Олексій Бєхтєрєв.

«Тяжко і боляче втрачати своїх побратимів і друзів. Микола був правильним і справжнім офіцером, який був прикладом для нас. Це невимовна втрата. Він загинув захищаючи та звільняючи батьківщину від ворога. Друже, спочивай з Богом і нехай земля тобі буде пухом», — сказав начальник зонального відділу військової служби правопорядку, полковник Олексій Бєхтєрєв.

Підполковника Миколу Вікторовича Емгрундта поховали на Алеї Слави у Хмельницькому. 

Читайте також: У Ярмолинцях попрощалися з воїном, який загинув під Лисичанськом

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую