ye-logo.v1.2

Під час повітряної тривоги громадський транспорт Хмельниччини не прийматиме пасажирів

Суспільство 2712
Громадський транспорт має прямувати за своїм маршрутом до кінцевої зупинки й чекати на відбій тривоги
Громадський транспорт має прямувати за своїм маршрутом до кінцевої зупинки й чекати на відбій тривоги. Фото: ілюстративне з архіву редакції

Водій повинен на найближчій зупинці запропонувати пасажирам пройти в укриття.

На Хмельниччині діятимуть нові правила роботи міського громадського транспорту під час повітряних тривог. Він має зупинитися на найближчій зупинці, щоб люди могли пройти у найближче укриття. Пасажири можуть відмовитися від цього й продовжити рух за маршрутом. Однак нових водій не повинен пускати. Невдовзі відповідне рішення має підписати начальник Хмельницької обласної військової адміністрації Сергій Гамалій.

За його словами, відтепер водій громадського транспорту під час повітряної тривоги повинен зупинитися на найближчій зупинці чи безпечному місці для паркування. Опісля розповісти пасажирам про небезпеку й місце розташування найближчого укриття, відчинити двері та рекомендувати їм перейти в безпечне місце.

Пасажири, які не хочуть залишити транспорт і пройти у сховище, зможуть продовжити поїздку за маршрутом. Проте далі посадка пасажирів не проводиться, а транспортний засіб прямує до кінцевої зупинки. Там він має перебувати до завершення тривоги. Після відбою водії можуть відновити рух за своїм маршрутом. 

«Звертаю увагу, що органи місцевого самоврядування мають забезпечити перевізників переліками укриттів, розташованих за маршрутами руху транспортних засобів, а також розмістити цю інформацію на зупинках», — наголосив Сергій Гамалій.

Нагадаємо, на Хмельниччині під час повітряних тривог повинні зачинятися й евакуйовувати своїх відвідувачів такі суб’єкти господарювання:

  • торговельно-розважальні центри;
  • гіпермаркети, універмаги та супермаркети, площею від 500 метрів квадратних;
  • криті ринки;
  • кінотеатри;
  • заклади громадського харчування, які мають від 50 посадкових місць;
  • спортзали, басейни й аквапарки;
  • офісні центри, висотою від п’яти поверхів.

До теми: Ракетні обстріли: чим б’ють росіяни по українських містах і як від них врятуватися

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую