ye-logo.v1.2

Гамалій прозвітував про два роки на посаді очільника Хмельницької області

Суспільство 2825
Сергій Гамалій два роки на посаді голови обласної адміністрації
Сергій Гамалій два роки на посаді голови обласної адміністрації. Фото: з архіву

Посадовець розповів про підтримку війська та українців, які постраждали від війни, ремонт доріг, будівництво, медицину.

Сьогодні, 3 грудня, минає два роки, як Сергій Гамалій офіційно призначений головою Хмельницької обласної державної адміністрації. Про виконану роботу за цей час, труднощі, з якими стикався, і плани на майбутнє, очільник області вирішив розповісти у день річниці.

«Ніколи б не міг подумати, що спробую себе в ролі лікаря, військового або енергетика. Але життя часом дійсно дивна штука, і 2 роки тому ми разом із вами боролись із коронавірусом, а 9 місяців тому через корективи, які внесла війна, я очолив Хмельницьку обласну військову адміністрацію», - зазначає він.

За його словами, на допомогу українським захисникам з обласного бюджету було спрямовано понад 21 мільйон гривень для потреб Збройних Сил України та інших військових формувань. Цього місяця готується нове фінансування на 3,5 мільйонів гривень. За сприяння ОВА передано 478 одиниць автомобільної техніки, яка використовується військовими безпосередньо в зоні проведення бойових дій.

«За цих 2 роки ми дійсно маємо чим пишатись! Наприклад, 370 кілометрів побудованих на Хмельниччині доріг, якими, впевнений, після нашої перемоги до нас, у Палац Орловських, що у селі Маліївці, будуть приїжджати туристи зі всієї України. Рік тому він був збережений як об’єкт культурної спадщини та в подальшому заснований як історико-культурний музей», - додає Сергій Гамалій.

На початку масштабної війни у Хмельницькому створили перший в Україні військовий шпиталь ветеринарної медицини.

В обласному центрі створено перший в Україні військовий шпиталь ветеринарної медицини для службових собак і тварин переселенців, які постраждали внаслідок ракетно-бомбових ударів та обстрілів.

Також на Хмельниччині реалізовано всі 10 проєктів з реконструкції, капітального ремонту приймальних відділень в опорних закладах охорони здоров’я, включених до Програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

У межах капітального ремонту та реконструкції в приймальних відділеннях частково перепланували приміщення, замінили внутрішні інженерні мережі, провели роботи з утеплення, облаштували протипожежні системи тощо.

«Впевнений, що на реконструйований за 37 мільйонів гривень стадіон в Кам’янці-Подільському будуть приїжджати спортсмени з різних куточків нашої країни. А в Палаці спорту у Хмельницькому, на який з урахуванням усіх субвенцій нам вдалося залучити 229 мільйонів гривень, після війни будуть проводитись міжнародні змагання. Туристи та спортсмени на власні зможуть побачити, яка спортивна в нас область», - пише посадовець.

Як зазначає голова ОВА, перший у світі освітній хаб був створений саме на Хмельниччині задля психологічної підтримки внутрішньо переміщених осіб, їхньої профорієнтації та професійного навчання, а також для навчання новим навичкам ХХІ століття «Soft skills».

Життя онкохворих у Хмельницькому рятує сучасний лінійний прискорювач.

Для Хмельницького протипухлинного центру було закуплено та встановлено лінійний прискорювач фірми Halcyon вартістю 92 мільйонів гривень. Він дозволяє з високою точністю діяти саме на хворі клітини та зменшити променеве навантаження на пацієнта.

Повномасштабна війна з росією поставила на паузу багато важливих і потрібних проєктів. Минулого року був започаткований перший Хмельницький кінофестиваль.

Перший Хмельницький кінофестиваль торік відкривали у фортеці в Кам'янці-Подільському.

Натомість війна змусила шукати шляхи вирішення інших проблем, як-от сповіщення про небезпеку. Разом з ІТ-компанією «StFalcon» Хмельницькою ОВА було розроблено мобільний застосунок «Повітряна тривога», яким наразі користується більшість громадян нашої країни.

Показник валового збору всіх зернових культур є найвищим у державі, сягає 2,8 мільйонів тонн.

Два тижні тому від нашої області на Херсонщину було відправлено 8 вантажівок та 8 вагонів із будівельними матеріалами, продуктами харчування, гігієни, ліками та іншими необхідними речами.

У деокуповану область повезли будматеріали, одяг, харчі, засоби гігієни та воду.

Більш актуальним, ніж у попередні роки, стало питання сталого проходження опалювального сезону та забезпечення електричної енергії. Для обласних закладів було виділено 6 мільйонів гривень на заміну та ремонт аварійних котлів, ремонт зовнішніх тепломереж та мереж гарячого водопостачання.

Із початку повномасштабної агресії російської федерації наша область надала прихисток понад 374 тисячі внутрішньо переміщених осіб. Багато з них залишились жити та працювати на території нашої області.

«Попереду – чимало планів, мрій та ідей. Упевнений, після нашої перемоги у війні з окупантами ми знову будемо відкривати дитячі садки, школи та нові відділення лікарень, купуватимемо шкільні автобуси й автівки швидкої медичної допомоги, розвиватимемо спорт, соціальну сферу та відбудовуватимемо нашу незламну та квітучу Україну», - повідомляє Сергій Гамалій.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую