ye-logo.v1.2

«Він ще багато не встиг за свої 24 роки»: у Нетішині попрощалися з Кирилом Фокіном

Суспільство 10522
Кирилу Фокіну назавжди буде 24 роки
Кирилу Фокіну назавжди буде 24 роки. Фото: з фейсбуку

За його життя декілька днів боролися медики, але…

Сьогодні, 11 грудня, в Нетішині в останню путь провели молодшого сержанта, бойового медика, 24-річного Кирила Фокіна. Він, виконуючи бойове завдання, отримав отруєння невідомою речовиною, після чого був госпіталізований до медзакладу. Чотири дні в Дніпрі лікарі боролися за життя захисника України, але його серце зупинилося першого грудня…

«Знала його з народження, він був наче мій молодший братик, пам’ятаю наші маленькі фото разом і його добродушну посмішку. Тоді я навіть уявити не могла, що цей маленький хлопчик виросте у мужнього воїна, - написала у фейсбуці Наталія Трикуш, яка знала Героя. - Кирило поєднував в собі неймовірну мужність та відвагу з добротою та ніжністю до всього живого. Він, без перебільшення, найкращий син та чоловік, якого я знаю. Моя мама називає його Кирило Кожум’яка, він завжди був справжнім борцем за справедливість та чесність в цьому світі, богатирі - це воїни Київської-Русі, і він — один з них. Кирило про все говорив з легкістю, ніколи не жалівся, людські цінності були для нього вище за все, навіть за власне життя... З 2019 року він присвятив себе боротьбі нашого народу проти російської орди. В той час багато хто звик до війни і не помічав її, я спитала його чи важко було розуміти, що ти там, в пеклі, коли хтось зовсім поруч навіть не згадує про війну. І його відповідь була неймовірною для мене: «Я радий, що люди можуть продовжувати своє життя як і раніше, саме в цьому моя місія, а інакше навіщо я там потрібен». Він виконував свою місію до кінця, пам’ятаю з нашого спілкування восени, як він будував плани на майбутнє, казав: «Це все скоро закінчиться». Він ще багато не встиг за свої 24 роки».

Чин похорону, за повідомленням пресслужби виконавчого комітету Нетішинської міської ради, нині здійснили священники Православної церкви України отець Василь, отець Олег, очолив службу архімандрит Владислав. «Вся нетішинська громада глибоко сумує разом з родиною Героя, поділяє ваш біль та висловлює щирі співчуття. Дякуємо за подвиг і низько схиляємо голови у глибокій пошані перед світлою пам’яттю Героя-Захисника. Слава Героям! Герої не вмирають!», - написали у міськраді.

У Нетішині попрощалися з Кирилом Фокіном. Фото facebook.com/netishynrada

Нагадаємо, вчора, 10 грудня, в Нетішині попрощалися із 21-річним захисником Максимом Саєнком. Також надійшла звістка про те, що на війні загинув нетішинець Вадим Матвійчук.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую