ye-logo.v1.2

На Шепетівщині попрощалися зі стрільцем Андрієм Бугайчуком

Суспільство 6136
З Героєм попрощалися на центральному майдані Шепетівки
З Героєм попрощалися на центральному майдані Шепетівки. Фото: з фейсбуку Шепетівської міської ради

Він був єдиною дитиною в сім’ї.

Сьогодні, 23 лютого, жителі Шепетівської громади провели в останню дорогу свого земляка – Андрія Бугайчука. Про це повідомили у Шепетівській міськраді.

За її інформацією, Андрій Сергійович Бугайчук народився 21 квітня 1998 року в Шепетівці. Він був єдиною дитиною у сім’ї. Виховувала Андрія бабуся – Світлана Анатоліївна.

Герой закінчив місцеву загальноосвітню школу І-III ступенів №3. Зі слів бабусі, навчаючись у школі, Андрій захоплювався спортом, займався волейболом. Після школи він здобув професію електрика в Шепетівському професійному ліцеї. Відслуживши строкову службу, продовжив військову справу, підписавши контракт.

Андрій Бугайчук загинув на Донеччині Фото: з фейсбуку Шепетівської міської ради

«Після закінчення контракту юнак шукав себе у цивільному житті, працював, мріяв заробити грошей та одружитись з коханою, яку зустрів ще під час проходження служби. Соломія була для нього надійним тилом. Юнак планував прожити довге та мирне життя з нареченою. Та війна внесла свої корективи. Хоч бабуся і вмовляла не залишати її одну та Андрій не міг стояти осторонь: «Бабусю, треба йти всім. Хлопці хай ховаються, а я не буду…», - з такими словами Андрій пішов добровольцем захищати найрідніших та Батьківщину, був стрільцем стрілецького взводу, стрілецької роти, стрілецького батальйону. Він мав плани: повернутись додому, влітку побратися з коханою. Не судилось», – зазначили у Шепетівській міській раді.

Чоловік пішов добровольцем захищати найрідніших і Україну Фото: з фейсбуку Шепетівської міської ради

Раніше сайт «Є» повідомляв, що Андрій Бугайчук загинув 13 лютого під час виконання бойового завдання, захищаючи Бахмут.

Розділяємо біль непоправної втрати з родиною.
Вічна слава Герою.

Читайте також: На Ярмолинеччині попрощалися зі захисником Володимиром Коростильовим

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую