ye-logo.v1.2

У Меджибожі створять центр психологічної підтримки для батьків та їх дітей

Суспільство 773
Центр планують створити уже цього року
Центр планують створити уже цього року. Фото: ілюстративне з архіву

У новому центрі розраховують на підтримку спонсорів.

Меджибізька селищна рада Хмельницького району запланувала створити центру психологічної допомоги для батьків та дітей.

Так, селищна рада уклала угоду з ФОП Бачинська Людмила Вікторівна щодо проведення ремонтних робіт вартістю 150 тисяч гривень. Про це йдеться на сайті “Прозорро”.

Мова йде про поточний ремонт приміщення студії психологічного розвитку "Гармонія". Центр має займатись психологічною підтримкою дітей та їхніх батьків, молоді серед тимчасово переміщених осіб.

Як повідомили сайту “Є” у селищній раді, до сьогоднішнього дня такого центру в селищі не було. Його лише планують створити та залучати спонсорів для його підтримки та розвитку.

Центр буде розташований за адресою: вулиця Замкова, 3. За цією адресою знаходиться Меджибізька дитяча школа мистецтв (школа естетичного виховання).

Нагадаємо, що минулого року у Хмельницькому презентували новий простір «Плюс Плюс ++», де близькі захисників і захисниць зможуть отримати підтримку та розуміння. Людей розпочнуть приймати вже за тиждень. З 5-го вересня тут надаватимуть послуги психолог, юрист, спеціаліст з пошуку роботи і соціальних питань. Простір відкрила громадська організація «Інститут психосоматики і травматерапії» в партнерстві з Ветеран Хабом.

Варто зазначити, що повномасштабна війна впливає на всі сфери нашого життя. Якщо раніше українці спокійно будували плани на майбутнє, то нині багато з нас налякані й розгублені.

Особливо гостро негативні емоції можуть проявлятися в умовах вимушеного переїзду та спільного мешкання з родичами чи навіть з незнайомцями. Тож сайт “Є” зібрав рекомендації як запобігати конфліктам у родині та де шукати підтримки.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую