ye-logo.v1.2

В Ізяславі поховали трьох захисників України

Суспільство 3767
Співчуваємо рідним і близьким захисника..
Співчуваємо рідним і близьким захисника... Фото: з архіву

У громаді попрощалися з Олександром Чаплинецем, Віктором Немировичем і Олександром Нікітішиним.

В Ізяславі днями попрощалися з Героями, які загинули на війні. Прощання з захисниками відбувалися продовж кількох днів. Як повідомляють у міські раді, 22 червня у громаді зустрічали кортеж з тілом механіка-водія гірсько-штурмового відділення, 43-річного ізяславчанина Чаплинця Олександра Івановича.

Захисника проводжали в останню путь на центральній площі Ізяслава, потім відбулася заупокійна служба за новітнім Героєм у храмі святого Миколая Чудотворця Православної Церкви України.

«Важко сприймати смерть наших захисників. Ще важче знайти слова втіхи і підтримки для рідних, близьких та знайомих загиблого. Висловлюємо щирі співчуття з приводу тяжкої втрати рідним, близьким, друзям та побратимам. Вічна і світла пам'ять захиснику України», - йдеться у повідомленні міської ради.

Олександр Чаплинець.

Наступного дня, 23 червня, останню шану у місті віддали оборонцю, який віддав своє життя за наше мирне майбутнє, солдату 43-річному Немировичу Віктору Григоровичу. Він був гранатометником гірсько-штурмового відділення, й 17 червня загинув на Донеччині.

З Героєм теж прощалися на центральній площі, після того відбулася заупокійна служба у храмі святого Миколая Чудотворця.

Віктор Немирович.

Також 17 червня загинув на війні 34-річний ізяславчанин солдат, водій-електрик відділення управління командира батареї артилерійської батареї Нікітішин Олександр Вікторович. Життя воїна обірвалося, при виконанні бойового завдання на Луганщині.

«Мама втратила сина, кохана – люблячого та турботливого чоловіка, двоє донечок та синочок – найкращого у світі татка, друзі – хорошого товариша, Ізяславщина та Україна – Героя», - пишуть про захисника.

З полеглим воїном прощалися 24 червня на центральній площі та у храмі святого Миколая Чудотворця.

Олександр Нікітішин.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую