ye-logo.v1.2

На війні загинули четверо воїнів з Хмельниччини

Суспільство 8973
Співчуваємо рідним і близьким захисників..
Співчуваємо рідним і близьким захисників... Фото: з архіву

З Героями попрощаються у різних громадах області.

Хмельниччина продовжує втрачати своїх захисників. Про загибель своїх земляків повідомили у різних районах області.

За інформацією міського голови Полонного Франца Скримського, 7 липня внаслідок отриманих травм помер уродженець села Новоселиця, солдат роти охорони Шестопал Микола Семенович.

Микола Шестопал.

Поховання захисника відбудеться в селі Новоселиця сьогодні, 10 липня зі всіма військовими почестями.

Голова Кам’янець-Подільської районної ради Михайло Сімашкевич повідомив про двох загиблих військових. Як зазначає посадовець, 7 липня на Харківському напрямку загинув уродженець села Цикова Муштак В'ячеслав Іванович.

«Для когось він Герой, для когось - співробітник, для когось друг, а для когось - сенс життя, підтримка і захист. Він був надто чесним і справедливим, а ще щедрим, відкритим, веселим, добрим, завжди допомагав іншим. Побратими казали, що він був розрадою, бо жартував навіть у складних ситуаціях», - пише Михайло Сімашкевич.

В'ячеславу назавжди залишиться 50 років.

В'ячеслав Муштак.

Також у боротьбі з російськими окупантами, виконуючи свій військовий обов’язок, в селі Петропавлівка Харківської області загинув головний сержант третього стрілецького взводу, житель села Гуменці - Жвалюк Вадим Григорович. За інформацією Михайла Сімашкевича, йому було 53 роки.

«Вадим Григорович 24 лютого 2022 року добровольцем пішов захищати рідну країну. Увесь цей час виконував завдання на Сумському напрямку, пізніше передислокувався на Купянський. 7 липня під час ворожого обстрілу загинув, разом з іншими нашими земляками. Відповідальний, добросовісний та завжди врівноважений – таким запам’ятали чоловіка односельці, таким Герой і залишався під час оборони України від ворога», - зазначає він.

Прощаються з Героєм сьогодні, 10 липня, у селі Гуменці.

Вадим Жвалюк.

За повідомленням Державної прикордонної служби України, на Хмельниччину на щиті повернувся також воїн-прикордонник. Рідні, близькі та побратими проводжають в останню путь капітана Сергія Кириленка.

Народився Сергій 9 жовтня 1999 року в місті Старокостянтинів. Зростав у сім’ї військового. Навчався в Кам’янець-Подільському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою, потім в Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького.

«Початок ворожої навали рашистів 24 лютого 2022 року Сергій зустрів зі зброєю в руках у складі Сил оборони України під час оборони Маріуполя. Виконував бойові завдання у складі групи на одному з найскладніших рубежів оборони міста – позиція «ПортСіті», де отримав перший бойовий досвід. Проявивши мужність та вміння діяти в критичних ситуаціях, старший лейтенант Кириленко очолює бойову групу на позиції «Гора», на якій 13 діб група прикордонників стримує просування загарбників на північній околиці міста. 21 березня 2022 року, опинившись в оточенні та відрізаними від основних сил оборони Маріуполя, Сергій отримує наказ на вивід групи. Молодий офіцер впорався із завданням і вивів групу з повного оточення», - розповідають про загиблого.

У жовтні минулого року Сергій вирішив приєднатись до прикордонних спецпризначенців. Пройшовши додаткову підготовку, у червні 2023 року Сергій знову вибув на передову у складі Зведеного прикордонного загону Держприкордонслужби.

Сергій Кириленко.

«6 липня 2023 року бійці Зведеного прикордонного загону отримали бойове завдання на штурм ворожих позицій. Старший лейтенант Кириленко був у складі однієї з штурмових груп. Прикордонники прорвали лінію оборони загарбників, що дало змогу просування Сил оборони, але Сергій, отримавши численні поранення несумісні з життям, вийшов з цього бою на щиті», - розповідають про прикордонника.

Сергію Кириленку присвоєно посмертно чергове військове звання «капітан». Сьогодні, 10 липня, з ним прощаються у Хмельницькому.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую