ye-logo.v1.2

Погода на вихідні: насувається справжня спека

Суспільство 1218

У найближчі дні на Хмельниччині прогнозують до 34 градусів тепла.

Ймовірно, такої спеки не було навіть у липні. Та після спекотних вихідних прогнозується спад температури повітря. Але, то вже наступного тижня, а ось в останні дні нинішнього… Отож, яку погоду прогнозують в Хмельницькій області 4-6 серпня – детальніше у прогнозі від сайту «Є».

За прогнозом Українського Гідрометеоцентру, вночі 4 серпня температура повітря на Хмельниччині становитиме +16…+18. А ось вдень прогнозують до 33 градусів вище нуля. За даними ресурсу «Ventusky», найпрохолодніше буде на Шепетівщині – 27-28 градусів, найспекотніше – на Кам'янеччині – до +34. Опадів не прогнозують.

Субота також не балуватиме мешканців області свіжістю. Вночі 5 серпня прогнозують від 20 до 22 градусів, вдень, за прогнозом ресурсу «Метеопост», до +34. Місцями можливі невеликі опади.

6 серпня, у неділю, зберігатимуться високі температурні показники як вночі, так і вдень. Нічна температура повітря коливатиметься в межах 20-22 градусів, а ось денна – від 28 до 33. Ближче до вечора область накриють дощові хмари, які й пренесуть зниження температури на наступний тиждень.

Читайте також - Погода на серпень: до +33 та й з дощами

Ситуація з укриттями на Хмельниччині: два місяці перевірок та впровадження нового чат-боту

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую