ye-logo.v1.2

Унікальний для України проект під назвою "Перша лінія" стартував у Хмельницькому

Суспільство 2089
Фото: ujf.net.ua

Двадцять керівників регіональних друкованих ЗМІ зібралися на практичний семінар у медіа-корпорації "Є"

Редактори говорили про проблеми, з якими вони щодня стикаються в процесі розвитку свого бізнесу. На прикладі успішної хмельницької корпорації було продемонстровано, яким чином можна вирішувати основні питання і збільшувати прибутки видання. Спірні теми викликали тривалі дискусії, але "колективний розум" підказував, який вихід є найкращим. Рентабельність газети, продаж реклами, просування бренду видання, передплата, наповнення інтернет-сайту, командна робота редакції - усі ці теми постали у новому світлі і наштовхували на нові рішення. Були ситуації, коли редактори буквально упродовж перебування в Хмельницькому телефонували в свої редакції і віддавали розпорядження розпочати окремі зміни просто негайно.
Наступний семінар "Перша лінія", який є новим проектом Українського журналістського фонду, відбудеться у жовтні у Вінниці, де редакторів прийматиме Медіа-корпорація "Регіна", що видає газету "33 канал" (тираж - 105 тисяч).
Готовність поділитися своїми секретами успіху заявили вже 10 редакцій в різних регіонів країни. У подальшому семінари будуть подовжені та посилені за рахунок додаткової тренінгової програми на різноманітну тематику - конвергентна редакція, інтернет-технології, медіа-бізнес, розвиток поліграфічної бази тощо. Водночас збережеться основна ідея семінарів - ознайомлення з високоприбутковими видавничими підприємствами в регіонах, відкритий діалог керівників, цікава культурна програма.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Інформація з інших ресурсів

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую