ye-logo.v1.2

Прогноз погоди на тиждень на Хмельниччині – свіжіше, але ще тепло

Суспільство 1103

Після сонячних днів в область можуть прийти дощові хмари та прохолода.

Перший тиждень жовтня відзначиться різноманітною синоптичною ситуацією. Переважна більшість днів минуть без опадів, а деякі дні будуть доволі теплими. Щоправда, не обійдеться без незначного похолодання. Отож, яку погоду прогнозують на Хмельниччині з 3 по 8 жовтня – читайте в прогнозі на сайті «Є».

У вівторок, за прогнозом Українського Гідрометеоцентру, вночі буде без опадів, а температура повітря становитиме 8-10 градусів вище нуля. Вдень потепліє – прогнозують до +22.

Четвертого жовтня, в середу, нічна температура повітря підвищиться до 11-13 градусів, а ось вдень буде не більше за 20 градусів тепла. Короткочасні дощі можливі зранку на півночі області. Але здебільшого день мине без опадів.

У четвер, п'ятого жовтня, стане ще свіжіше. Вночі прогнозують від 7 до 9 градусів, а вдень, за даними на ресурсі «Meteofor», не більше 18 градусів з позначкою плюс.

Похолодає і в п'ятницю, шостого жовтня. Нічна температура коливатиметься в межах 7-9 градусів, а денна – 13-15 градусів тепла.

На вихідні тепло повернеться. У суботу, сьомого жовтня, прогнозують 6-8 градусів вночі та до +20 градусів вдень. Без опадів.

Дощові хмари пройдуть крізь Хмельниччину вночі восьмого жовтня. За прогнозом на ресурсі «Ventusky», опади можливі в центрі та на півночі області, але до обіду вони мають залишити межі регіону. Нічна температура повітря становитиме +14…+16, а денна - +17…+19.

Читайте також: Яку мінімальну та максимальну температуру в жовтні фіксували на Хмельниччині

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую