ye-logo.v1.2
11 Серпня, 2020

Аптечні "блатні розклади" по-хмельницьки: сварка, бійка, витверезник

Суспільство 1860

Невдатний випивака прийшов до аптеки, щоб… поговорити "про життя". Розмова мала продовждення у Зарічанському відділі міліції

У Хмельницькому близько сьомої години вечора на пульт Державної служби охорони надійшов сигнал про спрацювання тривожної сигналізації в аптеці по вулиці Зарічанській, яка перебуває під охороною. За лічені хвилини на місце події приїхав наряд групи затримання Державної служби охорони (ДСО).

На місці події міліціонери з’ясували, що тривожну кнопку натиснула фармацевт цієї аптечної установи. Вона також вказала правоохоронцям на 29-річного хмельничанина, який, будучи добряче напідпитку, перебував в аптеці та заважав персоналу працювати.

Виявилося, що нещодавно молодик разом з друзями по чарці «відзначав» закінчення вихідного дня в генделику неподалік від аптеки. Коли ж його «колеги» розійшлися хто куди, п’яниці захотілося спілкування і чоловік не придумав нічого кращого, як піти до аптеки, що знаходилася поряд.

Спочатку він намагався зав’язати розмову з фармацевтом аптеки, яка, в свою чергу, намагалася не звертати увагу на неадекватного покупця. Коли ж інші клієнти почали нервувати через затримку черги, п’яниця почав нецензурно лаятися та ще й намагався вчинити з відвідувачами бійку.

Працівники ДСО затримали молодика та доставили до Зарічанського відділу міліції для подальшого протверезіння та з’ясування обставин події.

 

Текст Альона Шибунько

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую