ye-logo.v1.2
3 Серпня, 2020

Танці, алкоголь, сварка, дівоча бійка...

Суспільство 3590

В Хмельницькому побилися дівчата. Без медичної допомоги не обійшлося...

У Хмельницькому 8 серпня близько третьої години ночі в нічному клубі по вулиці Панаса Мирного міліціонери взводу роти міліції Хмельницького міжрайонного відділу Державної служби охорони затримали двох молодих жінок, які вчинили бешкет в даному закладі.
Як виявилося, дві хмельничанки, які вже були добряче напідпитку, кілька годин поспіль відпочивали в данному закладі – танцювали та пили алкогольні напої. Коли ж у перерві між танцями вони повернулися за свій столик за черговим «підвищенням рівня алкоголю», у них зав’язався словесний конфлікт з дівчиною за сусіднім столиком – спочатку голосно лаялися, а потім намагалися вчинити бійку. Проте останнє їм не вдалося, завдяки вчасному втручанню постових міліціонерів, які несли службу по охороні громадського порядку в розважальному закладі.
Коли ж конфлікт був майже припинений, а розлючені жінки вгамовані, несподівано одна із бешкетниць вирішила поставити крапку в даній ситуації - жбурнула у свою опонентку скляною попільничкою, яка потрапила прямісінько в голову конкурентки. Результат – потерпілу забрала карета швидкої допомоги у хмельницький травмпункт.
23-річну та 24-річну забіяк було затримано та доставлено до Зарічанського відділу міліції для з’ясування обставин події.

Альона Шибунько, УДСО при УМВС України в Хмельницькій області

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую