ye-logo.v1.2
25 Жовтня, 2020

Незнання закону не звільняє від відповідальності

Суспільство 3621
Фото: http://mia.km.ua

Саме тому впродовж минулого тижня працівники Старосинявського райвідділу міліції провели уроки права в усіх освітніх закладах району. Мета таких заходів одна — запобігти злочинності серед неповнолітніх.

Про такий корисний захід повідомили в Управлінні МВС України у Хмельницькій області. На думку правоохоронці, правове виховання дітей — це обов’язок не тільки школи, сім’ї, а й невід’ємна частина профілактичної роботи правоохоронних органів, спрямованої на формування правової свідомості, навичок та звичок правомірної поведінки школярів.

У межах комплексної профілактичної акції «Мову закону вивчати і знати» відбулась зустріч правоохоронців із учнями 7 класу Старосинявської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів. Доступною мовою працівники міліції розповіли дітям, що дорослі розуміють під поняттям «злочин», що робити, якщо на ваших очах скоїли правопорушення, яке покарання чекає на неповнолітніх злочинців тощо. Також гості в погонах розповіли школярам, з якого віку наступає кримінальна відповідальність та де відбувають покарання особи віком до 15 років.

Під час уроку права учні також переглянули фільм про відбування неповнолітніми покарання у виправно-трудових колоніях. А на закінчення зустрічі діти отримали брошурки «Кримінальна відповідальність неповнолітніх» — як нагадування про дію закону та повагу до нього. 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую