ye-logo.v1.2

Минуле та статки кандидатів на посаду міського голови Нетішина

Вибори 7175
25 жовтня жителі Нетішина оберуть міського голову
25 жовтня жителі Нетішина оберуть міського голову. Фото: facebook.com/netishynrada

Аналіз біографій охочих очолити Нетішин.

На цих місцевих виборах на посаду Нетішинського міського голови балотується восьмеро кандидатів. Серед них половина є самовисуванцями, а інша — йде під прапорами різних політичних сил. І вже цієї неділі, 25 жовтня, місцеві жителі з-поміж них оберуть того, хто очолить місто, в якому працює Хмельницька АЕС. А кореспонденти сайту «Є» спробували знайти інформацію про політичне минуле та нинішні статки претендентів на «мерське крісло» Нетішина. У нашому списку кандидати розміщені за алфавітом.

Анатолій Войтко — висуванець «Соціал-демократичної партії», «автор Конституції України Божої»

Анатолій Войтко

Фото: з фейсбука Анатолія Войтко

Войтко Анатолій Григорович балотується на посаду Нетішинського міського голови від «Соціал-демократична партія», яка до кінця серпня 2016 року називалася «Партією простих людей Сергія Капліна». Нині її лідером на загальнонаціональному рівні є Олександр Сугоняко — нардеп попереднього скликання Верховної Ради України.

Анатолій Войтко також очолює список цієї політичної сили до Нетішинської міської ради. Втім, офіційно він є безпартійним. Натомість кандидат є головою громадської організації «Борці за справедливість». У 1998 році він без успішно балотувався до Верховної Ради України як самовисуванець. У профілі своєї сторінки у фейсбуці він вказав, що також є «громадським діячем, автором Конституції України Божої та Стратегії швидкого розвитку України».

Анатолій Григорович народився 5 січня 1949 року в селі Баглаї Волочиського району. Має вищу освіту. Оскільки він останнім часом не займав публічних посад, у реєстрі Національного агентства з питань запобігання корупції відсутні його електронні декларації за минулі роки.

За інформацією ресурсу «YouControl», Анатолій Войтко є керівником редакції газети «Вісник малозахищених». Її засновником є його громадську організацію.

Сергій Гордійчук — самовисуванець, заступник начальника відділу виконавчої служби

Сергій Гордійчук

Фото: з фейсбука Сергія Гордійчука

Гордійчук Сергій Михайлович балотується на посаду Нетішинського міського голови як безпартійний самовисуванець. У відкритому доступі точної інформації про його політичне минуле немає. На своїй сторінці у фейсбуці він зазначає, що вперше став кандидатом на посаду міського голови.

Народився Сергій Гордійчук 30 січня 1979 року в селищі Тучин Рівненської області. Вищу юридичну освіту він здобув у Національному університеті «Острозька академія». Наразі він працює заступником начальника Нетішинського міського відділу державної виконавчої служби Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції України.

У електронній декларації за 2019 рік Сергій Гордійчук вказав, що не володіє майном. Натомість його дружина має квартиру та автомобіль. Загальний задекларований дохід кандидата за минулий рік склав 238 тисяч 565 гривень.

Наталія Коваль — підприємець, представниця «Самопомочі»

Наталія Коваль

Фото: з фейсбука Наталії Коваль

Коваль Наталія Михайлівна — балотується на посаду Нетішинського міського голови від партії «Об’єднання «Самопоміч», яку заснував нинішній Львівський міський голова Андрій Садовий. Нині лідером цієї політичної сили на загальнонаціональному рівні є нардеп попереднього скликання парламенту, колишня заступниця голови Верховної Ради України Оксана Сироїд.

Щодо Наталії Коваль, то вона є членом «Об’єднання «Самопоміч». Саме у лавах цієї партії вона стала у 2015 році депутатом Хмельницької обласної ради. Нині вона очолює партій список до Нетішинської міської ради.

Народилася Наталія Михайлівна 29 січня 1982 року в селищі Кукорт-Дарасун Читинської області, що нині входить до складу Забайкальського краю Російської Федерації. Вищу освіту здобула у Національному університеті «Острозька академія». На сайті ЦВК вказано, що вона є фізичною особою-підприємцем. У профілі свої сторінки у фейсбуці Наталія Коваль зазначила, що нині працює експерткою в «PolitUp», яке надає базовий курс з місцевого самоврядування, а у минулому була директоркою туристичного агентства «Dream Tour» й експерткою зі соціально-політичних питань в «Об’єднанні «Самопоміч».

За інформацією ресурсу «YouControl», Наталія Коваль була зареєстрована у Нетішині фізичною особою-підприємцем, основною діяльністю якого є «діяльність туристичних агентств». Проте станом 27 липня цього року діяльність такого ФОПа припинено. Також вона є керівницею Хмельницької обласної організації політичної партії «Об’єднання «Самопоміч» та співзасновницею громадських організацій «Родинний простір» і «Наша Хмельниччина», які зареєстровані у Нетішині.

Згідно з електронною декларацією за 2019 рік, Наталія Коваль володіла двома земельними ділянками, двома житловими будинками, квартирою, садовим (дачним) будинком, двома нежитловими приміщеннями та автомобілем, а спільно з членами сім’ї — квартирою. Торік за основним місцем роботи їй нарахували в «Об’єднанні «Самопоміч» 148 тисяч 416 гривень зарплатні, а також вона отримала 18 тисяч 920 гривень матеріальної допомоги по догляду за дитиною.

Олександр Марчук — представник ВО «Свобода», працівник Хмельницької АЕС

Олександр Марчук

Фото: з фесбука Олександра Марчука

Марчук Олександр Миколайович балотується на посаду Нетішинського міського голови від ВО «Свобода», лідером якого на загальнонаціональному рівні є Олег Тягнибок. Олександр Миколайович є членом цієї політичної сили та очолює її список до Нетішинської міської ради, до якої вже обирався депутатом у лавах цієї партії.

Народився Олександр Марчук 21 лютого 1976 року в Славуті. Вищу освіту здобув у Національному університеті водного господарства та природокористування. Нині проживає у Нетішині, де працює оператором реакторного відділення цеху вентиляції та кондиціювання у Відокремленому підрозділі «Хмельницька АЕС».

У електронній декларації за 2019 рік Олександр Марчук вказав, що зареєстрованим місцем його проживання була Славута. Особисто майном не володів, але зазначив, що його дружина та матір мають по квартирі, а його рідний брат — земельну ділянку, офіс та автомобіль. До речі, останній, Віктор Марчук, балотується депутатом до Хмельницької обласної ради від партії «Команда Симчишина». Торік Олександру Марчуку нарахували 254 тисячі 826 гривень зарплатні у Хмельницькій АЕС та 26 тисяч 784 гривні пенсії.

Володимир Соснов — самовисуванець, тимчасово не працює

Володимир Соснов

Фото: з фейсбука Володимира Соснова

Соснов Володимир Володимирович балотується на посаду Нетішинського міського голови як самовисуванець. Проте на сайті ЦВК вказано, що він є членом партії «Нова політика», головою якої на загальнонаціональному рівні є Володимир Семиноженко — нардеп попередніх скликань парламенту, колишній віцепрем'єр-міністр України та співзасновник «Партії Регіонів». Місцевий портал «Перспектива» писав, що на місцевих виборах 2010 року Володимир Соснов балотувався депутатом до Нетішинської міської ради від «Партії регіонів». Проте тоді він не був обраним.

Народився Володимир Володимирович 8 грудня 1965 року в місті Норильськ Російської Федерації. Має вищу освіту й проживає у Нетішині. На сайті ЦВК також вказано, що він тимчасово не працює.

За інформацією ресурсу «YouControl», Володимир Соснов раніше був зареєстрований у Нетішині як фізична особа-підприємець. Проте наразі діяльність такого ФОПа припинено. Також він зазначений як співзасновник приватних підприємств «Універсал» й «Укрспецізоляція» та громадських організацій «Військово-історичний клуб «Захід-Схід» і «Водний світ», керівник міської громадської організації «Асоціація підприємців» і громадського формування з охорони громадського формування «Барс», а також — представник міської громадської організації «Центр економічного розвитку міста».

Оскільки останнім часом Володимир Володимирович не займав публічних посад, у реєстрі Національного агентства з питань запобігання корупції відсутні його електронні декларації за минулі роки.

Олександр Супрунюк — нинішній очільник Нетішина

Олександр Супрунюк

Фото: з фейсбука Олександра Супрунюка

Супрунюк Олександр Олексійович вдруге балотується на посаду Нетішинського міського голови як безпартійний кандидат від партії «Воля», лідером якої на загальнонаціональному рівні є нардеп попередніх скликань Юрій Дерев’янко. Також Олександр Олексійович очолює список цієї політичної сили до Нетішинської міської ради.

Вперше Олександр Супрунюк від партії «Воля» був обраний очільником Нетішина у 2015 році. До того він займався громадською діяльністю та входив до виконавчого комітету міської ради. Брав участь у Революції Гідності, під час якої став організатором 38-ї сотні самооборони Майдану.

Народився Олександр Супрунюк 21 червня 1963 року в селі Димівка Автономної республіки Крим, Україна. Здобувши вищу освіту в Кам’янець-Подільському педагогічному інституті, спершу вчителював. Опісля зайнявся підприємницькою діяльністю. Зокрема, до 2014 року працював директором приватного підприємства «Укркомінбуд», яке передав дружині.

У електронній декларації за 2019 рік Олександр Супрунюк вказав три земельні ділянки, квартиру, садовий (дачний) будинок, сім нежитлових приміщень, серед яких є будівлі магазину, два легкових та один вантажний автомобілі, якими володіє він або його дружина. Торік за роботу міським головою йому нарахували 762 тисячі 237 гривень зарплатні, а загальний задекларований дохід його дружини, Тетяни Супрунюк, за зайняття підприємницькою діяльністю й основним місцем роботи склав 1 мільйон 61 тисячу 832 гривні. Готівкою Олександр Супрунюк зберігав 130 тисяч гривень, а його дружина — 275 тисяч гривень.

За інформацією ресурсу «YouControl», Тетяна Супрунюк є керівницею та засновницею ПП «Укрінкомбуд». Це приватне підприємство зареєстроване у Нетішині та спеціалізується на будівництві житлових і нежитлових приміщень.

Олександр Шевчук — директор державної організації, самовисуванець

Олександр Шевчук

Фото: з фейсбука Олександра Шевчука

Шевчук Олександр Євгенійович балотується на посаду Нетішинського міського голови як безпартійний самовисуванець. У відкритому доступі є небагато інформації про його політичне минуле. У 2016 році він був обраний депутатом сільської ради Крупецької об’єднаної територіальної громади.

Народився Олександр Шевчук 6 лютого 1972 року в селі Кам’янка Житомирської області. Має вищу освіту. Проживає у Нетішині та працює директором державної організації «Комбінат «Естафета» Державного агентства резерву України, яка зареєстрована у Славутському районі.

Згідно з електронною декларацією за 2019 рік, Олександр Шевчук мав чотири земельні ділянки. Проте він не вказав, чи володіє, орендує або користується квартирою, житловим будинком або кімнатою. Загальний задекларований дохід кандидата торік склав 67 тисяч 13 гривень.

Віталій Яворський — підприємець, самовисуванець

Віталій Яворський

Фото: з фейсбука Віталія Яворського

Яворський Віталій Станіславович балотується на посаду Нетішинського міського голови як безпартійний самовисуванець. У відкритому доступі точної інформації про його політичне минуле немає. Також він останнім часом не займав публічних посад. Тому в реєстрі Національного агентства з питань запобігання корупції відсутні його електронні декларації за минулі роки.

Народився Віталій Яворський 10 жовтня 1982 року в селі Ожидів Львівської області. Вищу освіту здобув у Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького. Нині живе у Нетішині, де займається підприємницькою діяльністю.

За інформацією ресурсу «YouControl», Віталій Яворський зареєстрований у Нетішині як фізична особа-підприємець. Його основним видом діяльності вказано стоматологічну практику.

Нагадаємо, кореспонденти сайту «Є» вже розглянули минуле та статки кандидатів на посади міських голів Хмельницького, Кам’янця-Подільського, Шепетівки, Славути та Старокостянтинова.

Коментарі:

Адміністратор 22.10.2020 20:54

Віталій Українець 22.10.2020 20:50 Дякуємо! Виправили.

Віталій Українець 22.10.2020 20:50

у Наталії Коваль не реальна дата вступу в партію.

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую