ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Офіційно: оголосили ще одного мера-переможця та трьох голів селищних ОТГ

Вибори 2979
Василь Сидор вчетверте обраний міським головою Славути
Василь Сидор вчетверте обраний міським головою Славути. Фото: з фейсбуку

Загалом, на Хмельниччині обирали 13 міських голів.

Про перемогу ще одного кандидата на посаду міського голови на місцевих виборах в області, які відбулися 25 жовтня, оголосила Центральна виборча комісія. Так, за результатами підрахунку голосів, у Славуті в «мерських» перегонах переміг Василь Сидор, чинний міський голова.

За даними ЦВК, Василь Богданович, самовисуванець, обраний з-поміж чотирьох кандидатів, які претендували на цю посаду. Під час голосування за нього віддали свої голоси 5530 мешканців об’єднаної територіальної громади. А це 70,94 відсотка голосів.

Раніше, нагадаємо, оголосили переможців на посаду міського голови в Нетішині, Старокостянтинові, Шепетівці та Городку.

Продовжують оприлюднювати в ЦВК і результати виборів у селищних радах Хмельниччини. Зокрема, з’явилися данні по ще трьох до радах. Так, нового очільника матиме Новоушицька селищна рада, яку очолить Анатолій Олійник. Отримала нового голову і Антонінська ОТГ: ним став Анатолій Оцалюк. Також, за даними ЦВК, продовжить очолювати Війтовецьку селищну громаду Ігор Степанюк, кандидатуру якого підтримали мешканці ОТГ.

Тож загалом, офіційно ЦВК оголосила переможців на посаду міського голови у 5-ти з 13-ти міських громадах, селищного голови - у 8-ми з 22-х громадах та відомі вже імена 13 голів з 25-ти у сільських громадах області.

Читайте також: Голова обласної ТВК розповів, які комісії ще не здали виборчі протоколи і які порушення зустрічаються найчастіше

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую