ye-logo.v1.2
22 Травня, 2019

Діти, занурені в себе

Артем Тулюк Здоров'я 3887

Коли моєму сину поставили діагноз «аутизм», першою реакцією був шок, непогодження. І хоча ми знали, що цей діагноз цілком можливий, все одно до останнього вірили, що це не справдиться.

Коли почали шукати, як з ним працювати, як виховувати, чого вчити, то з’ясували, що в нашій державі мало хто щось про це знає. І хоча тема досить «популярна» останнім часом, навіть серед педагогів є мало тих, які вміють працювати з цими дітьми. І вже тим більш ніхто нічого не робить для цих батьків, таких, як ми, і наших дітей. Так з’явилася ідея створення організації батьків дітей-аутистів. Ми взяли за мету допомагати один одному хоча б досвідом і можливістю просто поспілкуватися між собою. Дуже важливим було питання навчання педагогів, які працюють з такими дітьми. Це питання стало пріоритетним у нашій батьківській спільноті.

За короткий час нашої активної роботи ми вже провели у Кам’янець-Подільському три семінари. На двох із них педагоги з Варшави проводили спеціальні тренінги і на практиці показували, як працювати із дітьми з діагнозом «аутист». Ми допомагаємо самі собі.
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео