ye-logo.v1.2
25 Квітня, 2019

У Хмельницькому можна буде безкоштовно обстежити родимки

Надія СВІНЦІЦЬКА Здоров'я 6048
До групи ризику належать люди зі світлими очима і білою шкірою, ті у кого в родині були випадки меланоми
До групи ризику належать люди зі світлими очима і білою шкірою, ті у кого в родині були випадки меланоми. Фото: poradum.com

В обласному центрі триватиме акція «Меланома стоп».

В п’ятницю, 20 квітня, у Всесвітній день боротьби з меланомою, усі хмельничани зможуть безкоштовно пройти діагностику в онколога, та перевірити свої родимки на предмет захворювання на рак.

«Дану перевірку варто пройти людям зі світлими очима і білою шкірою, ті у кого в родині були випадки меланоми. З метою ранньої діагностики передпухлинних та пухлинних захворювань шкіри, акція «Меланома стоп» пройде абсолютно безкоштовно для всіх охочих, методом дерматоскопії», - зазначив начальник управління охорони здоров’я Борис Ткач.

Консультуватиме городян лікар з Хмельницької міської поліклініки №4 Вадим Бойко за адресою: м. Хмельницький, вул. Грушевського, 64, кабінет №1. Прийматиме медик 20 квітня з 9:00 до 15:00 годин.

До речі, за даними ВООЗ, кількість уперше зареєстрованих випадків захворювання на меланому щороку збільшується та прогнозовано зросте на 25% протягом найближчих 10 років. Щорічно у світі меланома забирає життя близько 48 тисяч осіб.

В Україні через меланому кожного року помирає близько тисячі осіб, понад 12% з яких - на першому році захворювання. Статистика свідчить, що злоякісні новоутворення шкіри на сьогодні є одним із найбільш поширених видів онкологічних захворювань в Україні.

Читайте також: На Хмельниччині виявили «рекордсмена» у світі на тривалість життя.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята