ye-logo.v1.2

Епідеміологи відзначають зниження захворюваності на грип та ГРВІ в області

Здоров'я 896
. Із загальної кількості захворілих, 62 відсотки – це діти
. Із загальної кількості захворілих, 62 відсотки – це діти. Фото: ілюстративне з pixabay.com

Хмельниччина й досі за межею епідпорогу.

За минулий тиждень (17-23 лютого) на грип на ГРВІ області захворіло 8 тисяч 409 осіб. Порівняно з попереднім тижнем, кількість хворих зменшилася майже на 15 відсотків.

«Кількість зареєстрованих осіб з діагнозом грип та ГРВІ стає менше. Однак ми й досі перевищуємо епідпоріг на 2,6 відсотка. Із загальної кількості захворілих, 62 відсотки – це діти. Однак й дорослі стали рідше хворіти. Порівняно з попереднім тиждень, кількість звернень осіб у віковій категорії 18 – 65+ знизилася на 19,8 відсотків. До лікарень області було госпіталізовано 447 особи», - розповіла завідувачка відділення організації епідеміологічних досліджень ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України» Тетяна Федак.

Медик повідомила, що найбільша кількість хворих була зафіксована в обласному центрі, Кам’янці-Подільському, Старокостянтиновівському, Шепетівському, Славутському, Волочиському, Дунаєвецькому районах.

Про зниження кількості хворих на грип та ГРВІ повідомила й головний лікар Хмельницької міської інфекційної лікарні Оксана Піддубна.

«Якщо у попередні тижні кількість госпіталізованих сягала двох сотень пацієнтів, то сьогодні у лікарні перебуває 85 хворих з діагнозом грип. Шестеро осіб - в реанімації», - повідомила сайту «Є» Оксана Вікторівна.

Читайте також: Коронавірус: як до нього готуються в Хмельницькому та у які фейки радять не вірити

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую