ye-logo.v1.2

Коронавірус на Чемеровеччині: усіх контактних осіб протестували

Здоров'я 7197
Чемеровеччина лідирує в області за кількістю хворих на COVID-19
Чемеровеччина лідирує в області за кількістю хворих на COVID-19. Фото: ілюстративне pixabay.com

Ситуація, кажуть, контрольована.

Щоб підтвердити чи спростувати наявність коронавірусної інфекції, на Чемеровеччині протестували методом ПЛР понад три сотні осіб. Нагадаємо, саме тут, на базі райлікарні стався спалах COVID-19. Наразі, як зазначив сьогодні на онлайн брифінгу голова Хмельницької обласної державної адміністрації Дмитро Габінет, ситуація контрольована.

«Усі контактні особи визначені та протестовані. Саме в рамках цього тестування коронавірус підтвердили в тих 8-ми медиків, про які ми вже говорили раніше. Усі вони лікуються амбулаторно та перебувають на самоізоляції. Наразі ситуація контрольована. Вдалося запобігти серйозному спалаху», - каже Дмитро Габінет.

Він також додає, що випадки, які підтверджено в районі в останні дні – з числа тих родин, де коронавірус був виявлених раніше.

Читайте також: У монастирі на Летичівщині виявили ще двох інфікованих коронавірусом.

Нагадаємо, Чемеровеччина лідирує в області за кількістю хворих на COVID-19. На 15:00 21 березня бут було зареєстровано 19 лабораторно підтверджених випадків коронавірусної інфекції. Також сьогодні стало відомо про смерть від коронавірусу мешканця Чемеровеччини.

Дмитро Габінет уточнив, що 48-річний чоловік поступив до Хмельницької інфекційної лікарні 14 квітня. Супутніх хвороб у нього діагностовано не було.

Карта поширення коронавірусу в Хмельницькій області станом на 15:00 21 квітня

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую