ye-logo.v1.2

В облдержадміністрації розповіли про стан хворих із Нетішина та чому важко встановити контактних осіб

Здоров'я 11288
Олег Балашов: контактні особи хворих у Нетішині на контакт не йдуть
Олег Балашов: контактні особи хворих у Нетішині на контакт не йдуть. Фото: надані пресслужбою Хмельницької ОДА

Головний санітарний лікар області каже, шукають церковників, які контактували із хворими.

Олег Балашов  під час брифінгу сьогодні 28 квітня, повідомив, що п’ятеро із шести хворих, який виявили у Нетішині сьогодні, перебувають на самоізоляції.

«Лікарка, у якої виявили COVID-19 і вона має прояви гострої респіраторно-вірусної інфекції, лікується у Хмельницькій інфекційній лікарні. Всі інші – на самоізоляції: у трьох дорослих – легкий ступінь прояву COVID-19, а у двох дітей хвороба проходить безсимптомно», – пояснив Олег Балашов і додав, що на цих людей вийшли після того, як провели обстеження контактних осіб перших двох хворих, які лежали в інфекційному відділенні, в окремих боксах.

«Тоді ми зрозуміли, що одна із хворих, відвідувала храм. Зараз ми проводимо аналогічну роботу і встановлюємо контактних осіб уже цих людей, у яких виявили COVID-19. Вони не йдуть на спілкування, а якщо і йдуть то дуже важко. Зараз ми шукаємо співаків хору і не можемо знайти регента. Тобто будь-яка інформація зі сторони священнослужителів надається мало, або й взагалі не надається. Наприклад кількість прихожан і хто з ким близько контактував», – каже санітарний лікар.

Паралельно обстежують працівників лікарні, де були ці двоє хворих. Протестували 24 людини, в тому числі вісім сімейних лікарів із ПМСД, які обслуговують місто Нетішин. Взяли їх, каже санітарний лікар, тому що вони обслуговують багато жителів міста. Усі результати негативні. Тепер досліджують біоматеріали усіх інфекціоністів. Результати планують повідомити уже сьогодні. Наступними будуть проводити дослідження біоматеріалів усіх хворих, які знаходяться в інфекційному відділенні Нетішинської лікарні.

«Наша перша задача – максимально зменшити мобільність населення до того часу, як дослідимо тих, чи інших контактних осіб. А зараз маємо три пріоритети нашої роботи: профілактика захворювання на ХАЕС, профілактика захворювання лікарів і виявлення можливих хворих серед прихожан», – каже Олег Балашов. 

До теми: Міський голова Нетішина розповів деталі про інфікованих, біологічну зброю та заяви до СБУ і Нацполіції (ВІДЕО)

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую