ye-logo.v1.2

Як на Хмельниччині страхують медиків від COVID-19

Здоров'я 628
Страхування медиків, які працюють із хворими на коронавірус, планують закінчити до середини лютого
Страхування медиків, які працюють із хворими на коронавірус, планують закінчити до середини лютого. Фото: ілюстративне pixabay.com

Наразі страховку оформили третині медичних працівників області, які працюють із хворими на коронавірус.

На Хмельниччині понад 2500 медичних працівників надають стаціонарну допомогу інфікованим COVID-19 у лікувальних закладах області. Як розповів керівник Хмельницького обласного оперативного штабу з ліквідації надзвичайної ситуації Юрій Корева, з них застраховано на випадок захворювання коронавірусом 697 осіб.

«Десь до середини лютого ця робота має бути завершена. Кошти виділяються на страхування місцевими радами через програми, тобто оголошуються тендери на закупівлю цих видів послуг, та через благодійні фонди. Вони виділяють кошти на страхування того чи іншого закладу, - говорить Юрій Корева.- Так рішенням від 23 грудня сесія Хмельницької ради виділила близько 700 тисяч гривень на страхування всіх медичних працівників по Хмельницькому, які надають допомогу хворим на коронавірус. А це 989 осіб. Наразі проводиться тендерна процедура».

У разі виникнення страхового випадку поліс покриває виплати двох категорій, а їх сума залежить від суми страховки, зазначає керівник оперативного штабу.

«Виплати діляться на дві категорії. У разі захворювання на COVID-19 визначається певна сума, яка залежить від суми, на яку застрахований той, чи інший працівник. У разі летального випадку також в кожному окремому випадку страхування залежно від суми страховки прописується ця виплата», - додає він.

Нагадаємо, в  Україні за два роки планують вакцинувати 50 відсотків населення. Громадян вакцинуватимуть безкоштовно у декілька етапів.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую