ye-logo.v1.2

«Оздоровлюйте дітей у селі», - Радить подільський цілитель Іван Левчук.

Здоров'я 4272
Фото: автора

Найкраще для дитини, за словами Івана Івановича це, при можливості, поїхати в село. Там і парне молоко, до речі, найкраще - козяче, яке за складом схоже на материнське.

Там і можливість ходити босоніж. «Зрозуміло, що дитина, яка виросла в місті, зразу без взуття ходити не зможе, - каже цілитель. - Але спочатку можна спробувати потоптатися по траві, потім - по грудках, а з часом і по камінцях. Адже відомо, що на наших ступнях знаходиться безліч рефлекторних зон, і кожна точка відповідає за певний орган: печінку, серце, нирки… Тому, коли дитина бігає боса, це дуже корисно. Як колись старі люди ходили? До морозів ніхто нічого на ноги не взував, тому жили довго, і не хворіли.
Крім цього, в селі дитина прийматиме не лише водні (у чистій водоймі), а й повітряні ванни. Оскільки повітря в сільській місцевості дуже відрізняється від того, яким дитина дихає в місті. В перші дні від вмісту кисню в ньому може навіть боліти голова і постійно тягнути на сон».
А ще, за словами Івана Івановича, фрукти та овочі з власного городу та саду – це не лише смачно й корисно. Вони ще й лікують. Так, при схильності до закрепів їдять сливи та яблука (антонівка). А от компот зі сливи покращує роботу нирок і печінки, регулює роботу шлунка і дає гарні результати при анемії. Компот із груш корисний при серцевих, ниркових, шлункових, інфекційних захворюваннях і при нервово-психічних розладах. Компот із абрикос допомагає при хворих нирках і проблемах із серцем (його небажано пити при захворюваннях шлунка). А компот із винограду має скріплюючу дію.
«Перебування в селі корисне й тим, що тут можна щодня вживати цілющі чаї, оскільки кожна трава щось лікує, - каже цілитель. - Діти ще не зашлаковані, як дорослі, тому їм підійдуть прості чаї з ромашки, чабрецю, липи, м’яти, меліси, цвіту та плодів шипшини.
Якщо дитина здорова, її нічого не турбує, найкраще пити ті трави, які цвітуть в даний період. Причому ті, які ростуть у нашій місцевості, бо організм реагуватиме на них краще, ніж на привозні.
Отож, якщо дитина часто хворіє на застудні захворювання, запалення легень, бронхіти, я порадив би чай з бузини чи розхіднику, які зараз якраз починають цвісти, з чабрецю. Скоро зацвіте липа, і суцвіття з неї можна насушити на зиму.
Дітям, які часто потерпають від нежитю, для зміцнення організму варто вживати травневий щільниковий мед, бджолиний пилок, горіхи, родзинки. Дуже корисно пити чай з ехінацеї.
При алергіях, особливо, сінній (на цвітіння трав) добре допомагає жування забрусу з щільників протягом 15 хвилин. Якщо конкретно по кожній алергії, то потрібно знати алерген, і лише тоді можна буде говорити про лікування травами.
Якщо дитина квола, погано їсть, можливо, причина тому - глисти. В цьому випадку допоможе звичайний полин - один листочок до чаю.
Чай із ромашки можна пити при болю у шлунку та при легкому отруєнні.
Березовий сік (якщо ви встигли його заготовити) допомагає при хворобах нирок і як кровоочисне.
Чай з шипшини п’ють при авітамінозі.
Якщо дитина повна, село тут просто необхідне. Свіжі фрукти та овочі, постійний рух, річка, ліс допоможуть покращити обмін речовин і зігнати зайву вагу. А от сидіння біля комп’ютера чи телевізора навпаки, ще нікого здоровим не зробили. 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую